1. Ulusal İç Mimarlık Öğrencileri Buluşması – İzmir Ekonomi Üniversitesi

27 Şubat 2010

İzmir Ekonomi üniversitesinin ev sahipliği yaptığı,  ” 1. Ulusal İç Mimarlık Öğrencileri Buluşması ”  27 Şubat 2010 tarihinde gerçekleşecek.  Proje sorumluluğunu Murat Dede‘  nin yürüttüğü bu etkinlik 550 öğrenci ile sınırlı olup, İstanbul, Ankara ve Eskişehir’den katılacak toplam 300 öğrenciye ücretsiz ulaşım imkanı sağlanıyor. Bu organizasyona katılan tüm öğrencilerin yiyecek , içecek gibi ihtiyaçları ücretsiz olarak karşılanıyor. Buluşmanın son bulduğu günün akşamında Alsancak Tren Garında, Konak Belediyesinin katkıları ile 1000 kişilik bir kokteyl verilerek kutlama da yapılacak.

Organizasyon bünyesinde; Cengiz Bektaş, Doğan Hasol, Yalın Tan, Barbaros Şansal gibi  ünlü tasarımcılar da bir araya getiriliyor. Bunun yanı sıra İç mimarlar Odası ve Mimarlar Odası ile akademisyenleri de organizasyonda yer alıyor, iç mimarlık mesleğinin ve öğrencilerin sorunlarını paylaşmak üzere bir araya geliyor.

Organizasyona Kayıt Olmak İçin Tıklayın

Kaydınız yapıldıktan bir süre sonra sizlere otobüs saatleri ve organizasyon detayları ile ilgili bilgiler e-posta yolu ile aktarılacak ve organizasyon net katılımınız teyit edilmek üzere organizasyona en geç iki gün kala cep telefonunuzdan ekibimizce aranacaksınız.

Copyscape DMCA Copyright Detector korumasi altindadir

Yazar: Aytaç Engin

Ben, blog sahibi ve yazarı Aytaç Engin. 1985 Rize/Çayeli doğumluyum. Ayrıca, Profesyonel olarak internet ile ilgileniyor, araştırıyor, öğreniyor ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşıyorum.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar


*