2009 Aöf Başvurusu – 2009 Açık Öğretim Fakültesi Başvuruları

2009-aof-basvuru-ve-sonuclari-acik-ogretim-faultesi-basvurulari-ve-sonuclari

2009 Aöf ve YDS başvurularının kabul edildiği bu sayfadan aynı zamanda durumunuzu da takip edebiliyorsunuz.  T.C. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat, İşletme fakülteleri başvurusu sayfasında yapacak olduığunuz kayıt türünü seçerek işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz. Sizler için gruplara ayırarak başvuru için gerekli sayfa yönlendirmeleri yaptım.

5806 Sayılı Kanun Kapsamında Kayıt Sayfası içi Tıklayın:

Açıklama : 5806 sayılı kanuna göre Açıköğretim, İktisat, İşletme fakültelerine kimlerin kayıt yapabileceğine bu adresden bakabilirsiniz.

Dikey Geçiş Kapsamındaki başvurular:

Açıklama : Meslek Yüksek okulundan ve ya Açıköğretim Fakültesi Ön Lisans Programlarından birinden mezun olanlar Dikey geçiş için bu sayfadan başvurabilirler. Bu sayfada hangi program mezunlarının başvurabileceğini öğrenebilirsiniz.

Ek yerleştirme kampsamındaki başvurular:

Kayıt için gerekli belgelerin neler olduğunu öğrenmek ve kayıt için dikkat edilmesi gereken şeylere göz atmak için başlıktaki bağlantıyı takip ediniz.

İkinci bir Üniversite Kaydı kapsamındaki başvurular:

Örgün eğitim kapsamında kayıtlı yada daha önceden örgün eğitimini tamamlamış ve mezun olmuş kişilerin, alanları dışındaki bölümlere başvuruları hakkında bilgilerin yer aldığı bölümdür.

Kayıt Başvurumu nasıl sorgularım ?

Yaptığınız Başvuruların durumunu sorgulamak için , buradaki adrese tıklayarak sayfanın en altında yer alan kutucuğa T.C. Kimlik numaranızı yazarak sorgulayabilirsiniz. Herkese başarılar dilerim.

Önemli Açıklama : 20 Ekim 2009 Salı günü başvurunun son günüdür. Cumartesi ve Pazar günleri tatildir. Bu nedenle başvurunuzu bu tarihden önce yapmanız rica olunur.

Copyscape DMCA Copyright Detector korumasi altindadir

Yazar: Aytaç Engin

Ben, blog sahibi ve yazarı Aytaç Engin. 1985 Rize/Çayeli doğumluyum. Ayrıca, Profesyonel olarak internet ile ilgileniyor, araştırıyor, öğreniyor ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşıyorum.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar


*