Ocak 2010 için Arşiv

1. Ulusal İç Mimarlık Öğrencileri Buluşması – İzmir Ekonomi Üniversitesi

İzmir Ekonomi üniversitesinin ev sahipliği yaptığı, " 1. Ulusal İç Mimarlık Öğrencileri Buluşması " 27 Şubat 2010 tarihinde gerçekleşecek.

Osmanlılar için Bius Boutique satışa sunuldu – Designers of an Ottoman

Osmanlılar için Bius Boutique satışa sunuldu. The New York Times 'a konu olan bir mobilya tasarımı " Bius Boutique " Türkiyede oldukça ses getirmişe benzemiyor. İlgimi çeken en büyük özelliği, tasarıma konu olan Ottoman yani Osmanlı geleneği. 31 Aralık 2009 tarihinde sınırlı sayıda üretilen bu mobilya, yılda 3 defa üretilecek ve pazarlanacak.

hotmail.com.tr uzantılı e-mail – msn hesabı nasıl açılır? Hotmail.com.tr uzantılı hesap açma yöntemi

Hotmail.com.tr uzantılı mail nasıl açılır ? Dünyanın en önde gelen şirketleri arasında yer alan Microsoft 'un sunmuş olduğu E-mail servislerinin başında hotmail geliyor. Hotmail vasıtası ile dünyada milyonlarca insan e-mail hesapları ile haberleşiyor ve işlerini yürütüyor. Kesintisiz sağlanan bu hizmeti genelden yerele taşımaya çalışan Microsoft, bu bağlamda Türkiye içinde yeni bir hizmet başlatmış durumda.

Keifer Technic Showroom ile hareketli ön cepheler

Keifer Technic Avusturyada geliştirilmiş bir teknik ve 2008 yılında " International Architecture Award 2008 " ödülüne sahip projelerden birisi. Keifer Technic Dinamik cephe tasarımlarının en önde gelenlerinden biridir.

Arkimeet 2010 – Sasa Begovic Konferansı

9 Şubat 2010 19:30 'da Bahçeşehir Üniversitesi, Beşiktaş Kampüsünde düzenlenecek olan konferansa Arkitera'nın 2004 yılından beri düzenlediği Arkimeet Konferansları kapsamında, 2010 Konferansı adına Sasa Begavic katılıyor.

Yem- Yapı ve Endüstri Fuarı – Ekodünya 2010- Yapı, Enerji ve Çevre

Yapı endüstri merkezi tarafından 27 - 30 Mayıs 2010 tarihleri arasında; İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköyde düzenlenecek, Ekodünya fuarı ve kongresi, sektörün Türkiyedeki ilk ve tek çatı etkinliği olacak.

Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Öğrencileri Strüktürlerini Sergilediler

Yıldız Teknik Üniversitesi 1. sınıf Mimarlık öğrencileri; Yapı Endüstri Merkezinde " İlk Studyo Deneyimi" adı altında, kendi yaptıkları strüktürleri sergilediler.

Sapphire of İstanbul – İstanbul Safiri

Ağutos ayında tamamlanmış ve  Avrupanın en yüksek ve Türkiye’nin ilk ekolojik gökdeleni olan İstanbul Sapphire, 30 metre yükseklikte havuza girilebilen, 163 metre yükseklikte golf oynanabilen ve insanların içerisinde hem yaşayabildiği hemde ofislerini kurabildikleri bir yaşam merkezi haline getirildi. Türkiyenin en uzun ikinci binası olan Safir, 56 kat zemin üstü, 10 kat zemin altı ve 261...

Domuz Gribi Gerçeği – Finlandiya Eski Sağlık Bakani Dr. Rauni Kilde anlatıyor

Domuz Gribinin arkasında yatan gerçek ve aşı olmaya zorlanan insanlar için Finlandiya Eski Sağlık Bakani Dr. Rauni Kilde'nin anlattıkları. Video İzle

2TEC2 Yeni Nesil Zemin Kapmalama Malzemesi – 2TEC2 Ürün Tanıtımı ve Türkiyedeki Satış Noktaları

2TEC2 Yeni Nesil Zemin Kapmalama Malzemesi - Belçika yapımı ve Türlkiyedeki temsilcisi Karaca Miamrlık İstanbul.