Şubat 2010 için Arşiv

Plesk Panel 9 ‘da yedek nasıl alınır? Plesk panel 9 da yedek alma yöntemi

Plesk 9 versiyonlarında yedek alma, plesk 8 versiyonlarından çok farklıdır. Plesk 8 sürümlerinde .psa uzantılı formatda alınan yedekler, plesk 9 ve üstü sürümlerinde .xml uzantılı olarak alınmaktadır.

Plesk 8 yedeğini plesk 9 da çalıştırmak , plesk psa yedeğini xml formata çevirmek

Plesk Psa formatı xml yapmak.Plesk 8 versiyonlarının yedeklerini Plesk 9 da açma yöntemi. Psa yedeğini xml olarak açmak. Restore işlemi Msdos komut sistemi

Lg X130 notebook wireless ayarı – wireless den internete girememe sorununun çözümü

Lg X130 Wireless ile internete bağlanma yöntemi. Lg x130 wireless ayarları , Lg x130 wireless ile internete nasıl bağlanır?

Plesk Panelde Sanal Dizin Nasıl Oluşturulur? Virtual Directory pleskde nasıl oluşturulur ?

Asp.net için Plesk Panelde Sanal Dizin Oluşturma. Plesk Panel 9.0 sanal dizin oluşturma. Virtual Directory Plesk Panel oluşturma.

aytacengin.com RSS’den otomatik haber çeken haber alarmı

Hazırlamış olduğumuz, " aytacengin.com Haber alarmı V1 ", dakikada bir web sitesine sorgu göndererek, eklenen bir haberin olup olmadığını sorgulayacak şekilde Delphi programlama dili ile kodlandı.

Shell Villa – Kabuk Villa – Kotaro Ide / ARTechnic

Shell Villa - Kabuk Villa - Japonya. Ormanın içerisinde terkedilmiş bir uzay aracını andıran bir havası olan bu yapı tek katlı inşaa edilmiş. Mekanları duvar boşlukları ile birbirinden ayrılan bu yapıda, mekanlar çok estetik özelliğe sahip mobilyalar ile donatılmış. En dikkat çeken mobilyası ise, " Gyrofocus " adını taşıyan 2009 Yılında "Dünyanın En Güzel Objesi" ödülünü almış şöminesi.