Mart 2010 için Arşiv

Pritzker Ödülü Sahiplerini Buldu – Başarı dördüncü kez yine Japon Mimarların

Ödül bu yıl 17 Mayıs 2010 'da New York'taki Ellis Adası'nda büyük bir törenle, Kazuyo Sejima ve Ryue Nishizawa 'ya verilecek. Kazuyo Sejima ve Ryue Nishizawa, 100.000 Dolar para ödülüne ve bronz madalyaya sahip olacak. Ödül her sene farklı bir kentte veriliyor. 2006 senesinde Paulo Mendes da Rocha'ya ödül İstanbul'da verilmişti.

2010 Blog Ödülleri Başladı

Blog ödülleri kapsamında, ilk defa bende yarışmaya katıldım. Güzel bir oluşum olmasının yanı sıra, yapılan işlere değer verilmesini savunan bir kişi olarak, böyle oluşumların Türkiyede daha da artması taraftarıyım.

Coca-Cola Is Gelistirme Muduru Levent Soygur Egitisim Kariyer Enstitüsü adına Kibrisda

Coca-Cola Is Gelistirme Muduru Levent Soygur, Kıbrısda 400 gence, pazarlama dunyasinin pratik orneklerini anlattı. Salamis By Conti

Bir Türk olarak, biniciliğe olan merağım levent binicilik klubü ile sona erdi

Binicilik yani ata binme becerisi bende de yeni başlayan bir olay aslında. Çoğu zaman ilgimi çekmiş bile olsa, ne zaman bulabiliyor ne de imkanlarım el vermiyordu. Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Levent Binicilik Klubü 'nün yöneticisi ve benimde yakın dostum olan Murat Ekiz sayesinde ilgimi çeken bu spora bir adım atmış bulunuyorum. Atların hiç ama hiç bu kadar zeki olduklarını bilmiyordum. Bir atın zekasını anca onunla bütün olduğunda görebiliyor insan.

Space Explorer ile zamandan kazanın – 3D çizim dostu

Space Explorer ile zamandan kazanın - 3D çizim dostu. İpeksi, ergonomik ve 2 elinizinde şekline tam bir uyumluluk sağlayan tasarımı ile mükemmel bir şekle getirilmiş. Bir mouse ya da klavye ile yapabilecekleriniz, bu cihaz ile yapabileceklerinize aynı zaman aralığında erişemez.

Devasal Mimari Çizim Arşivi – 3DMax arşivi 350 GB

Her mimarın ya da iç mimarın , muhakkak ama muhakakk kullanması gereken 3 boyutlu çizim programlarının kullandığı aklınıza gelebilecek her türlü çizimin yer aldığı, nesnelerin 3 boyutlu hallerinin yer aldığı çizimleri bu arşivde bulabilirsiniz.

Cpanelde CHMOD 777 grup yazma izinlerinin verilmesi

Cpanel de Grup Yazma İzinler CHMOD 777 nasıl verilir. FTP programı ile cpanelde grup yazma izni nasıl verilir