Nisan 2010 için Arşiv

Bugün benim doğum günüm :) İyiki Doğdum

Evet bugün 30 nisan.Bundan tam 24 yıl önce 30 Nisan Salı günü doğdum. 24 Yıl ne çabuk geçmiş hiç farkında bile varmadım diyebilirim. Yıllar hızla ilerlerken, bizler hayat kavgası verirken, meşgul olduklarımız ile yaşamaya devam ederken, hayatımızın her gün daha da ileriye dönük işlere teslim olduğunun farkıında olmuyoruz. Aslında hayat çok kısa. Dolu dolu yaşamasını bilmek gerekiyor.

Windows Sunucuda Mail Gönderememe Sorunu için mail enable ayarları

Windows Sunucu Mail Problemi, Windows Sunucuda Mailenable ayarları, Windows Sunucuda mail gönderememe sorunu, Mail geliyor ama gitmiyor sorunu, mailenable port ayarları, windows mail sorununun çözümü

Wibiya Toolbar nasıl yapılır? Resimli anlatım

Wibiya toolbar kurulumu nasıl yapılır? Wibiya toolbar kurulumu hakkında resimli anlatımın yer aldığı geniş içerikli bir makale. Wibiya toolbar kurulumunun anlatıldığı bir makale.

2010 Yılı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 2010 – Marvel Kahramanları

23 Nisan 2010 Süper kahramanlar- Marvel kahramanları - 23 Nisan Eemenlik ve Çocuk bayramı 2010 - Türk Telekom, video , Spiderman, Ironman, Hulk, Wolverine, Mr. Fantastic, Invisible Girl, Human Torch ve The Thing, Green Goblin, 23rd April National Sovereignty and Children's Festival Celebration

Galatasaray ‘ın Seyrantepedeki Stadı Bitiyor – Türk Telekom Arena 29 Ekimde açılıyor

Galatasarayın yeni stadı için; Seyrantepe'de, Varyap ve Uzunlar ortaklığında üstlenilen projenin kaba inşaatı %90 oranında bitmiş bulunmakta. Stadın planladığı gibi, açılır kapanır çatı sistemi hariç, 29 Ekim 2010 tarihinde hizmete girmesi bekleniyor. Stadın 52 bin kişilik bir kapasiteye sahip olması en önemli özelliklerinden birini oluşturuyor.

Yurdum insanından 1 nisan şakası – Ben ölmedin lan !

Şimdiye kadar gördüğüm ve duyduğum en iyi 1 Nisan şakası diyebilirim. İzlerken çok ama çok güldüm. Şakayı biraz daha devam ettirecek olsalar, sanırım şaka yapılan kişi gerçekten rahmetli olacaktı. Kalp krizi geçirmesine ramak kalmıştı. Şaka sırasında kimsenin gülmeden sabredebilmesine çok şaşırdım. Herhalde ben olsaydım, gülmekten kendimi alamayacaktım. Burada şakada yer alan kişileri tebrik etmek istiyorum.