Mayıs 2010 için Arşiv

30 Yılı deviren Pac-Man oyunu Google ile hatırlandı

Pac Man Oyna , Pac-Man Oyna, Pacman nedir?, google pacmen pacman logosu, googlun logosu pacman, pacman oyunu 30 yılı doldurdu, pacman oyunu hakkında bilgi, pacman ne zaman yapıldı, Namco Amerika Pacman oyunu, pinnball pacman arcade game

Atilla Kuzu kimdir? İç mimar Atilla Kuzu hakkında bilgiler

Atilla Kuzu Kimdir ? İç mimar ve Endüstriyel Ürün Tasarımcısı Atilla Kuzu kimdir? Atilla Kuzunun tasarımları ve kendisi hakkında bilgiler.

9 Mayıs 2010 Ales Sınavı Bilgileri ve Sonuçları

ALES 2010 Sınav soru ve cevapları - Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı olarak adlandırılan ALES 81 ilimizde ve KKTC'de başkenti Lefkoşada yapılmaktadır.

Bugün 1 Mayıs ve tüm dünyada bugün işçi bayramı

1 Mayıs işçi ve emekçiler tarafından tüm dünyada; birlik, dayanışma, haksızlıklarla mücadele günü olarak kutlanmaktadır. Dünya üzerindeki bir çok ülke bu günü resmi tatil olarak ilan etmişlerdir. Türkiye Cumhuriyetinde ilk kez 1923 de resmi olarak kutlanmıştır.  2008 nisan ayında; hükümet tarafından, ” Emek ve Dayanışma Günü ” oalak ilan edilmiştir. 22 Nisan 2009 tarihinde ”...

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesinden Büyük Atılım , UKÜ Arena

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesinin yaptığı atılımları takip eden bir kişi olarak, Ukü Arena'yı sizler için araştırdım. Ukü Arena'da kullanılan her malzeme özenle seçiliyor. Fitness salonunun aletleri Precor firmasından, çok amaçlı spor salonunun zemini Gamet firmasından temin ediliyor. Halı sahaların yapımında kullanılan sentetik çimler ise Dünya Futbol Fedarasyonu tarafından onaylı halde geliştiriliyor.