Temmuz 2010 için Arşiv

Youtube.com videolarında saklı olan gizli yılan oyunu

Youtube.com videolarında saklı olan yılan oyununun nasıl oynandığınız merak etmiyormusunuz? Videoyu durdurun ve sol tuşa basılı tutun.

Karakutuyu bulan David Warren vefat etti

Kara kutuyu bulup insanlığa çok büyük bir hizmet sağlayan David Warren 85 yaşında hayata gözlerini yumdu. Avustralyalı David Warren, uçak kazalarının nedenini saptamak üzere icat ettiği bu cihazı ile tüm dünyaya çok büyük bir hizmet getirmiş ve bir çok kez nedeni belirsiz olan bir çok kaza bu cihaz ile aydınlanmıştı.

Rapidshare için bilinmeyen hileler

Rapidshare için bilinmeyen hileler ve download işlemini kolaylaştıran bilgiler. Rapidshare 'den aynı anda bir çok dosya nasıl indirilir?

Yurtdışında Üniversite bitirenlerin diploma onay işlemleri

Yutdışında Üniversite bitirip de diplomalarını Türkiye'de onaylatmak yani denklik almak isteyen öğrenci arkadaşların yapması gerekenleri sıralamak istedim. Öncelikle onaylatmak istediğiniz yerin, Yüksek Öğretim Kurumu ( YOK ) olduğunu ve bu kurumun Ankara' da Bilkent' de yer aldığını bilmeniz gerekiyor.

Faili Meçhul Kıyak! Bu hareketin amacı nedir ?

FMK Hareketi! yani Faili Meçhul Kıyak hareketi gerçekten benim tebrik ettiğim bir fikir. Ki bu fikir yine fikiratolyesi.com da oluşturulmuş ve bizlerle paylaşılmış. Hareketin öncüsü ve fikir babası olan Tunç Kılınç yakınen takip ettiğim kişiler arasında. Bu hareket kapsamında, tanımadığınız birine bir iyilik yapıyor ve o kişiyi mutlu ediyorsunuz. İşlem bu kadar basit. Ve elinizdeki kartviziti bırakıyorsunuz. Kartvizit de ne adınız ne de başka bir bilginiz bulunmuyor. Kartvizit a4 boyutundadır. Yazıcıdan çıktı alıp keserek hazır hale getirebilirsiniz.

17 Temmuz Sansüre karşı yürüyüş ! ‘den görüntüler

17 Temmuz Sansüre karşı yürüyüş ! 'den görüntüler

Chip Master Birol – Cep telefonu ev telefonu oldu ! Mucit Türk

Chip Master Birol - Cep telefonu ev telefonu oldu ! Mucit Türk

Sanal Iphone Web Tarayıcısı – Windows da Iphone

Windows da Iphone Web Tarayıcı , Sanal Iphone Web Browser , Sanal Iphone web , web sitenizi iphone ile gezin, sanal iphone ile sitenizi görüntüleyin, iphone ile web tarayıcı, windows da sanal iphone, windows için iphone web programı

Windows Plesk ‘max_user_connections’ hatası

Windows Plesk 'max_user_connections' hatası ve çözüm yolları - Microsoft OLE DB Provider for ODBC Drivers hata '80004005' [MySQL][ODBC 3.51 Driver]User veritabani_user already has more than 'max_user_connections' active connections /dosya/dosya.asp, satır 42

Sansüre Karşı Yürüyüş – Taksim Meydanı 17 Temmuz

Sansüre Karşı Yürüyüş - Taksim Meydanı 17 Temmuz. 17 Temmuz 2010 Cumartesi günü Taksim Meydanı 'nda temel hak ve özgürlüklerimiz için yürüyoruz.

İtalyada Pisa ( Pizza ) kulesi mi dediniz ?

Pisa Kulesi Nerede? Pisa Kulesi Nedir? Pisa Kulesi Hakkında bilgiler, Pisa Kulesi eğikmi, Pizza Kulesi, Pizza Kulesinin sırrı, İtalyadaki Pizza Kulesi, İtalyadaki Pisa Kulesi

Facebook ‘un Filmi – The Social Network

Facebook Filmi - Facebook 'un filmi - The Social Network - "You don't get to 500 millon friendswithout making a few enemies". Sloganda " Bir kaç düşman edinmeden, 500 milyon arkadaşa sahip olamazsın " mesajı veriliyor.

İstanbul’ un Bazı Semt isimlerinin hikayesi

İstanbuldaki bazı semt isimlerinin anlamlarının yer aldığı bir yazı