Temmuz 2011 için Arşiv

Monami Pastel Boyaları – Çocukluğumun Anısı

Monami Pastel Boya ve Çocukluğum

Plesk Panelde Unsuspend Sorunu – Açılmayan domaini açma yöntemi

Plesk Panelde Süresi geçmiş ve kapanmış olan yani Suspend hale gelmiş bir hesabı Unsuspend hale nasıl getireceğinizi anlatan güzel bir makale.

Plesk Panel SSL kurulumu ve CSR Kodu oluşturulması

Plesk Panel SSL kurulumu ve CSR Kodu oluşturulması hakkında resimli anlatımın yer aldığı eğitici bir makale.

Aspx Haber Sistemine ne dersiniz ?

Aspx Haber Sistemi - .Net Tabanlı Haber Sistemi ile türkiyede çığır açmayı hedefliyoruz. Network alt yapısı ile tüm sistem tek bir çekirdek üzerinden çalışabilir halde olacak. Kullanıcı hosting ya da sistem satın almayacak. Sistem için, kullandığı trafik ( bandwith ) miktarı kadar ödeme yapacak.

Norma İnternet 12 Jenerik domaini 290.000 dolara satın aldı !

Norma İnternet 12 Jenerik domaini 290.000 dolara satın aldı ! Muzik.net, Arkadas.net ,Sinema.net, Spor.net, Anket.net, Kredi.net,Yemek.net, Doviz.net, Hava.net, Komedi.net, Resim.net, Soru.net

Plesk Panel de ASP .NET 4.0 nasıl çalıştırılır ?

Plesk Panel .net FrameWork 2.0' dan .net FrameWork 4.0' a geçiş nasıl yapılır? Plesk Panelde .net 4.0 nasıl Çalıştırılır? Plesk de Net frame work 4.0 nasıl çalıştırılır ?

AppStore Rekora imza attı ! 15 milyar uygulama indirildi

Mobil dünyanın en zengin ve çeşitli uygulamalarının yer aldığı appstore, kullanıcılarının 15 milyar uygulama indirdiği duyurusunu yaptı.

Mydesign Haber V7 Gredy Lite v2 Teması

Mydesign Haber V7 Gredy Lite v2 Teması , Mydesign için en iyi tema seçimi olacaktır. Mydesign için geliştirilmiş en iyi tema çalışması. Mydesign teması satın almak isteyenlerin seçeceği güzel bir tema.

Msn ya da hotmail adreslerinizin SPF kaydı nasıl yapılır ?

Msn ve hotmail uzantılı adreslerinizin SPF kaydını nasıl yapacağınızı biliyor musunuz ? Özellikle wordpress kullanıcılarının toplu mailde Gereksiz Posta klasörüne düşen maillerden kurtulmasının en etkili yöntemi..

GoDaddy Satıldı ! Hemde rekor bir fiyata

Amerika Birleşik Devletlerinde faaliyetlerini sürdüren GoDady şirketi, geçtiğimiz günlerde 3 sermaye şirketinin ortaklığında satın alındı. 2.25 Milyar dolara satın alınan GoDady bilişim dünyasına daha büyük katkılar ile yoluna devam edecek gibi görünüyor.

TTnet interneti kapatsın, bizim türkler açsın !

TTnet in fatura nedeni ile kapattığı internete HTTPS açığında Ultrasurf programı ile giren Uyanık Türkler. TTnet in internetini bedavaya kullanan Uyanık Türkler.

Real Football 2011 HD – Ipad için futbol oyunu

Real Football 2011 HD ipad 'e indir. Ipad ' e futbol oyunu yüklemek - Ipad için Playstation Footbal Oyunu , Ipad için futbol oyunu oyna