Eylül 2011 için Arşiv

Windows Server 2003 ‘de WordPress Nasıl Çalıştırılır ?

Wordpress Sistemini Windows Sunucuda Nasıl Çalıştırılır? Mode Rewrite modulu ile windows sunucuda wordpress nasıl çalıştırılır ? Windows sunucuda htaccess türevi işlem nasıl yapılır ?

2011 YGS ve LYS ek kontenjan başvuruları 3 Ekim – 6 Ekim Tarihleri Arasında

2011 YGS ve LYS ek kontenjan başvuruları 3 Ekim - 6 Ekim Tarihleri Arasında. Başvurularınızı nasıl yapacağınızı öğrenin

Facebook Reklam Polemiği ve Reklam Şirketleri

Facebook Reklam Ayarlarınızın doğru bir şekilde düzenlenmesi , sizin adınıza facebook un reklamlar yapmasına ya da 3 cü şahıs reklam şirketlerinin reklam potansiyellerinde aracı olmanıza engel olabilmektedir. Facebook reklamlarınızın gizlilik ayarlarını düzenlemenize yardımcı olacak bir makale !

Mydesign Haber Sistemi Güvenlik Paketi Güncellemesi

Mydesign Versiyon 7 Güvenlik Açığı için Güvenlik Güncelleştirmesi - Mydesign Açığını Kapatma Yöntemi

PHP Haber Sistemi – Zed Haber Sistemi Yayında !

PHP Haber Sistemi olan Zed Haber Sistemi ile tanışın ! . PHP olarak kodlanan ve mükemmel özelliklere sahip olan Zed php haber sistemine sizde çok makul ücretler ile sahip olabilirsiniz.

Facebook Yeni Profile Geçiş Yöntemi 2011

Facebook sayfanızı daha kullanışlı hale getirmeniz için facebook profilinizi değiştirebilirsiniz. Yeni bir facebook sayfası deneyimi ile karşı karşıya kalacaksınız.

Adana’ ya Bilişim Seminer ‘i geliyor.

Adana Bilişim Semineri Başlıyor - 15 Ekim 2011 Adana , Konuşmacılar: Muammer Benzeş, Aytaç Engin ve İlyas Teker. Amaç : Gençlerin Türkiye piyasasında daha bilinçli hale gtirilmesi ve bilişim konusunda püf noktalarının öğretilmesi. Bu püf noktalarının ticarete olan etkilerinin anlatılması.

Google News Kaydı Silinen Haber Siteleri

Google News Servisi Haber Sitelerini Neden Siliyor ? Google News den silnen haber siteleri yeniden nasıl google news den yararlanabilir. Google NEWS ayarları ve google News aboneliği hakkında geniş bilgiler.

Sümela’nın Şifresi Temel / 16 Aralık ‘da Sinemalarda

Sümela'nın Şifresi Temel adlı film 16 Aralık' da Sinemalarda. Temel 'in de artık bir sinema filmi oldu. Karadenizli temelin komedi maceraları ile başbaşayız.

Silinen Dosyalarınızı Geri Getiren Program – Recuva

Bilgisayarınızdan Silinen Dosyaları Geri Getiren program. Silinen Dosyalarınız içni üzülmeyin. Kesinlikle dosyalarınızı geri getiriyor.

Kaç Halifemiz Var ? Komedi Röportaj

Kaç Halifemiz Var ? Komedi Röportaj Kaç Halifemiz var ? sorusuna cevabı kendisine verilmişl olmasına rağmen, cevap veremeyen adam.

@ [AT] işaretinin anlamını- @ işareti ne anlam ifade ediyor

@ (At) işaretinin anlamı nedir ? @ işareti ne anlam ifade etmektedir? Kullanıdığınız @ işaretinin nereden geldiğini merak ediyormusunuz. @ işaretinin portekiz ticari gemilerinde kullanılan bir işaret olduğunu biliyormuydunuz ?

PHP Mydesign Haber Sistemi

PHP mydesign haber sistemi geliyor ! Mydesign Haber sistemi bildiğiniz üzere ASP ve bir çok sorunları peşinde getiriyor. Özellikel sunucuyu çok zorluyor. PHP bir Mydesign Haber Sistemine sanırım Doyum olmaz !