2TEC2 Yeni Nesil Zemin Kapmalama Malzemesi – 2TEC2 Ürün Tanıtımı ve Türkiyedeki Satış Noktaları

2tec2-zemin-kaplamasi

2TEC2

Teknolojinin insanlara getirisinin büyük olduğu çağımızda, yeni bir teknoloji olan bu kaplama malzemesi olan 2TEC2 bir çok özelliği ile bizlere sunulmuş durumda. Malzemeyi tanıtmak gerekirseÜ % 20 Fiber Glass ve % 80 PVC den oluşan bu zemin kamplaması, rolo ve kare olarak üretilebiliyor.

Ürünün özellikleri nelerdir ?

Ürünün en büyük özelliklerinden birisi, iç mekanda kullanıldığı gibi dış mekan kaplamalarında da kullanılabiliyor. Ofis , otel, sinema, alışveriş merkezleri , okul gibi insanların yoğun yaşadığı mekanlarda; yerden yükseltmeli zeminlerde ve yerden ısıtmalı ortamlarda tam bir uyumluluk gösterir. Estetik açıdan oldukça güzel bir görünüme sahip bu ürünün garanti süresi ise 5 yıl.

Esnek ve hijyenik yapısı ile spor alanları için ideal bir çözüm olan bu zemin kaplaması, yangına dayanıklı , çizilmez, ezilmez ve kaymaz yapısı ile profesyonellerin seçimi olmaya devam ediyor. Leke tutmayan bu malzeme, küflenmiyor ve klora dayanıklı bir yapıda.

Tüm bunların dışında; ses, ısı ve nem izolasyonu sağlayan 2TEC2, antistatik ve akustik bir ürün olma özelliği taşıyor. Tüm özellikleri ile EU sertifikası almış bu ürünün, 5 ayrı deseni ve 25 ayrı renk seçeneği bulunmaktadır. 2TEC2 istenildiğinde özel renk seçeneği ile de üretilebiliyor. Ürün detaylarını buradan indirebilrisiniz.

Ürünü Zemine Nasıl uygularım ?


Get the Flash Player to see this content.

Temizleme işlemi nasıl yapılmadır?Get the Flash Player to see this content.

Ürünü Nereden Satın alabilirim ?

Ürünün resmi web sitesinde yer alan bilgiye göre;  2TEC2 zemin kaplama ürününün, Türkiye temsilcisi Karaca  Mimarlık ve Mobilya Sanayi Tic. Ltd.  T. ( İstanbul ) olarak görünüyor.

point-karaca-2tec2

Karaca Mimarlık

Adres: SHOWROOM Dolapdere Caddesi / 190 D – Pangaltı / Şişli

[ İSTANBUL ]
Tel : 0212 266 75 92 | Fax: 0212 266 75 93
Web: http://www.pointkaraca.com | E-mail: info@pointkaraca.com

Copyscape DMCA Copyright Detector korumasi altindadir

Yazar: Aytaç Engin

Ben, blog sahibi ve yazarı Aytaç Engin. 1985 Rize/Çayeli doğumluyum. Ayrıca, Profesyonel olarak internet ile ilgileniyor, araştırıyor, öğreniyor ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşıyorum.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar


*