Devasal Mimari Çizim Arşivi – 3DMax arşivi 350 GB

3d Max Arşivi

Meslektaşlarımın yararlanacağını düşündüğüm 350 gb üstü boyutundaki arşivimi dağıtmaya karar verdim. Her mimarın ya da iç mimarın , muhakkak ama muhakakk kullanması gereken 3 boyutlu çizim programlarının kullandığı aklınıza gelebilecek her türlü çizimin yer aldığı, nesnelerin 3 boyutlu hallerinin yer aldığı çizimleri bu arşivde bulabilirsiniz.

Özellikle 100 gb lık bölümünün piyasadaki toplam değerinin 25 bin dolar olduğu belirtmek isterim. Bu materyalleri isteseniz de piyasada bir arada bulamayacaksınız. Yıllarca emek verilerek ve büyük bir titizlik gösterilerek, uzman kadro bünyesinde yer alan bireyler ile bu arşiv özverili bir şekilde oluşturuldu. Böyle bir arşive sahip mimar ya da içmimarın, yaptığı işlerde kat kat daha üstün sunumlar yapabileceğini ve işlerinin % 400 artacağını garanti ediyorum. Arşivime güveniyorum. Böyle bir arşivi oluşturmaya çalışırsanız, yaklaşık 5 yılınızı harcamanız gerektiğini de belirtmek isterim. Bu 5 yıllık süreçte rakiplerinizin yol alacağı mesafeyi hesaba hiç ama hiç katmıyorum. Çağımız teknolojisinde artık tüm işler bilgisayar teknolojileri ile yapılarak, gerçeğe en uygun görselleri yine bilgisayar destekli programlarla ile gerçekleştiriyoruz.Arşivde yer alan dosyaları aşağıdaki görselden görebilirsiniz.

3D Model Serisi ( 3.20 GB )

3D Max Frog Serisi ( 6.75 GB )

Arroway Texture Serisi ( 30.4 GB)

Texture Pro Mix Serisi ( 29.2 GB )

3D Erco Serisi ( 1.48 GB )

Böyle bir arşive sahip olduğunuzda yapabileceklerinizi hayal etmek hiçde zor değil. Bu arşive sahip bir mimarın piyasada yapamayacağı iş, modelleyemeyeceği bir mekan olamaz. Yapabileceklerinizin sınırı yok. Eğer arşive sahip olmak istiyor iseniz. Alt kısımda yer alan yorum bölümüne yorum bırakmanız yeterli olacaktır. Yorum sırasında girmiş olduğunuz e-mail adresinden sizlere ulaşacağım. Bu arşivi piyasada 5 yılda bir araya getirmeye çalışırsanız yaklaşık 60 bin dolar para harcamak zorunda kalacaksınız. Çünkü 3Dmax materyallerinin en basit olanı 5 dolardan başlamaktadır. Size sunduğum arşivde hayal edemeyeceğiniz özelliklere ve nitelikelre sahip bir çok şey bulacaksınız.

350 GB üstü büyüklüğe sahip yılların emeği arşivin fiyatı 60 bin dolar değil, 1250 TL.
Not:  Arşivi alabilmeniz için bana boş bir harddisk göndermeniz gerekiyor. Ya da markasını, modelini ve parasını gönderirseniz sizin için teknoloji marketlerden de satın alabilirim.

Copyscape DMCA Copyright Detector korumasi altindadir

Yazar: Aytaç Engin

Ben, blog sahibi ve yazarı Aytaç Engin. 1985 Rize/Çayeli doğumluyum. Ayrıca, Profesyonel olarak internet ile ilgileniyor, araştırıyor, öğreniyor ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşıyorum.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar

19 Yorum Yapıldı

*