3dmax tek link indir – 3d max 2010 indir

3d-max

3D Max sizinde bildiğiniz üzere bir tasarım, modelleme ve sunum için eşsiz yazılımlardan birisi. Bu yazılımın özelliklerini ve bu yazılım ile oluşturulabilen ürünleri saymakla bitiremeyiz. Bizi ilgilendiren kısmı ise  bu yazılımın mimari boyutda bize neler kazandıracağı olmalı diye düşünüyoruz. Yaptığınız yapılarda modelleme sayesinde sunumuzu çok güzel yapabilirsiniz. Aslında hiç de zor olmayan  bu program, bir çok kombinasyonu ve özelliği içinde barındırdığı için ilk kullandığınızda size biraz karışık gelebilir. Ama zamanla alışacak ve yaptıklarınıza inanamayacaksınız.
3d max  Dünya üzerinde kullanılan 3 boyutlu animasyon programlarının başta gelenidir. Şlk çıktığındaki ismi ile 3d Studio Max olarak anılan bu program geniş bir yelpaze ile bizlere ufuk çizgimizi geniş tutmayı öğretiyor. Bu programı % 100 kullanmak diye bir şey yoktur. Öncelikle bunu kavramamız gerekiyor. Tasarım sınırsız bir olgu olduğu için sınırı olmayan bir şeyi bilmen yada öğrenmek yada % 100 hakim olmak mümkün değildir. Bu yazılım MSDOS ortamında çalışmaktadır.  Programlama dili Max Scriptir ve tümleşiktir.

Sizlere indirebilmeniz için sunduğumuz bu link de, 3ds Max 2010 yani en son çıkan versiyonu sunuyoruz. Programın nasıl kullanıldığının anlatıldığı eğitim videoları içinde bu linki takip ederek bilgilenebilirsiniz. Özellikle belirtmeliyizki bu programı deneme amaçlı bilgisayarınıza kurup daha sonra kaldırmanız ümidi ile ekliyoruz. Telif haklarına saygı konusunda kusur etmeyeceğinizi gönülden arzuluyoruz. Progrm ile alakalı doğacak telif haklarından kesinlikle sorumlu tutulamayacağımızı bilmenizi isteriz. 3D MAX hakkında daha geniş bilgilerin yer aldığı bu link de işinize yarayacaktır.

indir

Copyscape DMCA Copyright Detector korumasi altindadir

Yazar: Aytaç Engin

Ben, blog sahibi ve yazarı Aytaç Engin. 1985 Rize/Çayeli doğumluyum. Ayrıca, Profesyonel olarak internet ile ilgileniyor, araştırıyor, öğreniyor ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşıyorum.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar

19 Yorum Yapıldı

*