“Bu sayfaya erişmek için yeterli izniniz yok.” WordPress (WP) Hatası nasıl düzeltilir. Çözüm yolu nedir?

Wp – Worpress ” Bu sayfaya erişmek için yeterli izniniz yok.” hatası ve çözümü.

wp-iletisim-sayfasi-eklentisi

Wordpress

Merhaba arkadaşlar. WordPress kullananlar bilirler ki, bazı eklentilerin ayar sayfalarına girerken ya da yönetim paneline girerken birden karşınıza ” Bu sayfaya erişmek için yeterli izniniz yok.” şeklinde bir uyarı çıkabiliyor. Bu hata çoğu wordpress kullanıcılarında sıklıkla görüntülenmektedir. Bu hata kimi wordpress kullanıcıları yazılımı ingilizce kullandığı için “You do not have sufficient permissions to access this page” şeklinde ekrana yansır. Ve çoğu wordpress kullanıcısı benim size bu makalede sunduğum yöntem ile bu sorununu gidermiştir. Umarım sizde bu sorunu bu yöntem ile giderebilirsiniz.

Bu sayfaya erişmek için yeterli izniniz yok. hatası nasıl giderilir ?

Öncelikle bu hatanın bir veritabanı sorunu olduğunu bilmek gerekiyor. Çözümü de gayet basit bir hata. Öncelikle işimizi görmeye yarayan bir dosyanın olduğunu belirtmek istiyorum.  Dosyayı buradan indirip wp-config.php ‘nin bulunduğu dizine atıyorsunuz. (Veritabanı yedeğinizi almayı unutmayın. Bir köşede dursun. ) Attığınız bu dosyayı tarayıcınız yardımı ile çalıştırıyorsunuz. Tüm işlemler bu kadar. Sonrasında bu dosyayı siliyorsunuz.


Copyscape DMCA Copyright Detector korumasi altindadir

Yazar: Aytaç Engin

Ben, blog sahibi ve yazarı Aytaç Engin. 1985 Rize/Çayeli doğumluyum. Ayrıca, Profesyonel olarak internet ile ilgileniyor, araştırıyor, öğreniyor ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşıyorum.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar

36 Yorum Yapıldı

*