Çalınan Msn’i geri alma yöntemi, Msn şifresi nasıl geri alınır? Hacklenen msn i geri alma işlemi

calinan-msn-adresini-geri-alma-yontemi-calinan-msn-adresi-nasil-geri-alinir

Çalınan Msn Nasıl Geri Alınır?

Msn adresiniz birileri tarafından çalındı, şifresi değiştirildi ve bu durumdan canınız feci halde sıkıldı. Üzülmeyin ve bu konuyu kendinize hiç sıkıntı etmeyin. Çoğu kişinin başına gelen bu olumsuz durum, aslında hiç de zor olmayan bir yöntem ile çözülebiliyor. Savcılığa verecek olduğunuz dilekçe ile başlayacak bir inceleme 2 ay gibi bir zaman alırken, size anlatacağım yöntem ile msn adresinizi minimum 2 gün maksimum 1 haftada geri alabilme şansına sahipsiniz. Bu yöntem ile 2 günde msn adresinizin şifresini elde edebiliyorsunuz. Microsoft Messenger yönetiminde çalışan kişilerin taleplere geri dönüş süresi, talep sayısına göre değişiklik gösterebiliyor. Sabırlı olup beklemeniz gerekmektedir.

Çalınan Msn Şifresini Nasıl Geri Alabilirim?

Diğer web sitelerinde yada bloglarında yazılan yöntemleri unutun. O yöntemler ile yapacak olduğunuz işlemlerde karşınıza direk olarak sanal kişiler yani botlar çıkacaktır. Onlarca soru ile mail size geri dönecektir. Benim vereceğim yöntemde tüm bilgileriniz yer alacağı için, şifreniz 2 gün gibi kısa bir sürede elinizde olacak. Evet işlemlere başlıyoruz. Öncelikle burada yer alan adrese girerek, gerekli formu dolduruyoruz. Bu form sayesinde msn adresinin size ait olduğunu Microsoft yetkililerine kanıtlamış oluyorsunuz. Aşağıda sizlere yararlı olacak olan resimli anlatımdan formu nasıl dolduracağınız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

1

msn şifresi nasıl geri alınır?

Yukarıda yer alan resim, sizin açmış olduğunuz sayfanızdan bir kesittir. Burada Full Name kısmı, çalınan msn adresinizde kayıt olduğunuz isim ve soy isminizdir. Kayıt olurken hangi ismi girmiş iseniz o ismi giriniz. Genelde kimlik bilgilerini gizlemek isteyenler isimleri farklı yazabiliyorlar. Ne isim girilmiş ise o isim girilmelidir.

Bu bölümü hallettikten sonra diğer boşluklara geçiyoruz. Esasen bizden istenilen tüm bu bilgiler, size ait olan bu messenger hesabını ilk kayıt olurken girmiş olduğunuz bilgiler. Bu bilgiler ışığında formu doğru şekilde doldurduğunuzda şifreyi size Microsoft çalışanları veriyor. Evet devam ediyoruz ve aşağıdaki resimde anlatıldığı gibi formu dolduruyoruz.

2

msn şifresi çalınırsa nasıl geri alınır

Yukarıdaki resimde yer alan boşluklar karşısında yazıldığı gibi doldurulmalıdır. Türkçe bir desteği bulunmayan bu formu ingilizce olarak doldurmanız gerekmektedir. O nedenle gördüğünüz üzere Türkiye değil Turkey olarak formu dolduruyoruz. Burada yer alan bilgiler hesabınızı ilk açarken, yani ilk kayıt olduğunuzda girdiğiniz bilgiler ile aynı olmalıdır. Yani hesabı açarken 53200 posta kodu girilmiş ise 25400 posta kodu giremezsiniz. Bu bilgiler doğru olmak zorundadır.  Devam ediyoruz.

3

Msn şifresi nasıl geri alınır. Çalınan msn şifresini geri alma

Bu kısma kadar formu doldurdunuz ve işiniz bitmiş oluyor. Bu kısımdan sonraki boşluklar bizim ülkemizin dahilinde olan hizmetler değiller. Yani doldurmuyoruz boş bırakıyoruz. Eğer bilgileri güzel, eksiksiz, mantıklı ve düzenli girdiyseniz şifreniz 2 gün içerisinde belirttiğiniz e-mail adresine gönderilecektir.

Copyscape DMCA Copyright Detector korumasi altindadir

Yazar: Aytaç Engin

Ben, blog sahibi ve yazarı Aytaç Engin. 1985 Rize/Çayeli doğumluyum. Ayrıca, Profesyonel olarak internet ile ilgileniyor, araştırıyor, öğreniyor ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşıyorum.

Bu yazıyı paylaş

 • facebook-share
 • tweet-it
 • friendfeed
 • plus-it

yorumlar

114 Yorum Yapıldı
 • Ahmet sarıfırtına dedi ki:

  msn hesabım başka hesaba yönlenmiştir
  Facebook hesabım aynı hesabıma yönlenmiştir
  Lütfen yardım edin

  • hakan dedi ki:

   msn veya facebook şifreleriniz çalındı ise, anlatılanları uygulayıp şifrenizi geri alabilirsiniz.

 • cihangir dedi ki:

  yahoo ya iremiorum şifremi sıfırlıyamıorum hatırlatma sorusu da yanlış cıkıor 12 saat ileri atıyo

 • yavuz dedi ki:

  slm ya benım dıger msne adresım calındı gıremıyorum eskı msnem su yavuz_85@hotmail.com yardımcı olun tlfn numaram 0541 250 01 87

 • ilyas dedi ki:

  glikoz-glikoz@hotmail.com msnm baskası tarafından kullanılıyor ben acamıyorum msnmi bilgier kaldı lütfen acmama yardımcı olmanızı arz ediyorum

 • ilknur dedi ki:

  herşey güzelde,bnim mail adresim yahoo. vede güvenlik sorularımda değiştirilmiş..bi yere varamıyorum.formlar gitmiyor,gidersede 2.verdiğim mail adresine gelen bişi yok.en son bir form buldum kendini tanıtmak için hviyet yükleniyor,ama jpg olarak yüklememe rağmen,dosya hata veriyor diyor ve oda gitmiyor.Lütfen kesin bi ryol göstwrirmisiniz yaHoo için.
  teşekkürler

1 3

*