Chip Master Birol – Cep telefonu ev telefonu oldu ! Mucit Türk

Chip Maste Birol

Chip Maste Birol

İnternetde, sörf halindeyken gözüme çarpan bir haber çok dikkatimi çekti. Bunun üzerine konuyu biraz araştırdım ve bazı bilgilere ulaştım.Olay hayli garip bir olay. ” Güler misin ağlar mısın arkadaş ! ” dedirtiyor.  Chip Master Birol lakaplı vatandaş, üniversitesini Ahmet Usta’da, yüksek lisansını Yazıcıoğlu’nda, doktorasını da Doğubank’ta (İSTANBUL)  tamamlamış ve oyun konsolu çipleri teknolojisinin son halkası, ÇipBox ‘ın  yapımcısı. Oyun konsolları için geliştirmiş olduğu chip sayesinde orjinal olmayan, kopya CD leri bile çalıştabiliyor. Tüm bunların dışında cep telefonları için geliştirmiş olduğu chiplerinde haddi hesabı yok arkadaşlar. Apple marka iphone telefonlar için yapmış olduğu bir chip sayesinde daha ekonomik bir yaşam sizi bekliyor. Bununla da bitmiyor. Yine hazırlamış olduğu bir chip ile, cep telefonlarını ev telefonu gibi kullanabilme imkanı sağlamış. Bu sayede ekonomik arama yapabiliyor ve ay sonunda cebinizde de paranız kalmış oluyor.

Get the Flash Player to see this content.

Chip Master Birol ‘ a ulaşmak de hiç zor değil. Chip Master Birol buradaki adresde yer alan platformda tüm sorularınıza cevap veriyor. Türkiye içerisinde bayilik vermeyi planlayan Chip Masyer Birol, lisans işlemlerini hallettiğinde bayiliklerin verileceğinide ilgili platformda duyurmuş. Görünene göre Chip Master Birol yakın zamanda oldukça ünlünecek ve Mucit Türkler listesini adını yazdıracak gibi. Kendisine ait birde web sitesi olan Chip Master Birol, oldukça neşeli ve hayatı espirilerle dolu bir insan. Aldığı da bir ödül var :)

Ne nasıl çalışır ?

Ne nasıl çalışır ?

Copyscape DMCA Copyright Detector korumasi altindadir

Yazar: Aytaç Engin

Ben, blog sahibi ve yazarı Aytaç Engin. 1985 Rize/Çayeli doğumluyum. Ayrıca, Profesyonel olarak internet ile ilgileniyor, araştırıyor, öğreniyor ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşıyorum.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar

1 Yorum Yapıldı

*