facebook kameralı sohbet keyfi – facebook da kamera açmak

Facebook, uzun zamandır üzerinde durduğu kameralı sohbet hizmetini duyurdu. Bu hizmete göre, arkadaş listenizde olan kişiler ile kamera üzerinden sohbet imkanı yakalayacaksınız. Bu hizmet, facebook ve skype ortaklığı ile gerçekleşiyor. Sosyal medyanın en büyük temsilcilerinden biri olan facebook, bazen yüz ifadelerinin yetersiz olabileceğini savunuyor. Bu bağlamda insanların iletişimini artırmaya yönelik olarak, kameralı sohbet imkanını kullanıcılarına sunuyor.

Facebook görüntülü arama hizmetini nasıl kullanacağınızı buradaki sayfadan öğrenebilirsiniz. Facebook video lu konuşma hizmetini buradaki sayfadan tanıtıyor.

Facebook Video Sohbet Eklentisi

Facebook Video Sohbet Eklentisi

Get the Flash Player to see this content.

 

Facebook ‘da Firefox Web Tarayıcısı ile Kamera Nasıl açılır ? [ Alternatif Yöntem ]
Evet arkadaşlar, yukarıda bahsettiğimiz facebook video sohbet sistemi şu anda aktif değil. Yakın zamanda facebook ekibi tarafından aktif edilecek. Bu aktif edilme süresi boyunca, size bir alternatif sunmak istiyorum. Şayet firefox web tarayıcısı kullanıyor iseniz, buradaki eklentiyi firefox web tarayıcınıza yüklemeniz gerekiyor.Yalnzı belirtmem gerekiyor. Firefox un şu anki versiyonunda çalışmıyor. Geliştiricisi eklentiyi güncellememiş. O nedenle eski versiyon firefox kurmanızı öneririm. Firefox 1.5 ile 3.0.* versiyonları arasında sorunsuz çalışmaktadır. Google da uyumlu versiyonu buradaki gibi aratabilirsiniz.

Copyscape DMCA Copyright Detector korumasi altindadir

Yazar: Aytaç Engin

Ben, blog sahibi ve yazarı Aytaç Engin. 1985 Rize/Çayeli doğumluyum. Ayrıca, Profesyonel olarak internet ile ilgileniyor, araştırıyor, öğreniyor ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşıyorum.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar

58 Yorum Yapıldı
1 2

*