Facebook Messenger Uygulamasını Yayınladı !

Facebook Messenger ( Windows işletim sistemleri için )
Evet arkadaşlar, sayfamı takip edenler biliyordur. Sosyal medya üzerine yapılan tüm yenilikleri anında sizler ile paylaşıyorum. Facebook Messenger ile ilgili ilk haberleri israil de bir web sitesinde rastlamış ve hemen araştırmalara koyulmuştum. Facebook birazda olsa gizli olarak yürüttüğü messenger hizmetini test aşamasında olmasına rağmen buradaki sayfasında resmen yayınlamak zorunda kaldı. Tabi facebook kullanıcılarından hiç kimse bu uygulamanın nereden indiridliği hakkında bilgi sahibi değil. Facebook Messenger Windows sürümü olarak Windows 7 işletim sistemlerinde sorunsuz çalışmaktadır. Başka işletim sistemlerinde ne yazıkki denemedim. Sorun yaşayan olursa konu altından yorum yazabilirler. Yada sorun ile ilgili facebook feed back sayfasına öneri ve şikayetlerde bulunabilirler. Facebook Messenger Uygulamasını buradan ya da  buradan indirebilirsiniz.

Facebook Messenger Uygulaması İzlenimlerim
Evet arkadaşlar son derece süper bir uygulama. Öncelikle facebook sayfanız kapalı olsa dahi bu program ile masaüstü üzerinden sohbetinize devam edebiliyorsunuz. Hesabınızdan çıkış yap demediğiniz sürece aktif olarak program çalışmaya devam ediyor. Uygulamayı tst ettim ve bazı ekran görüntüleri aldım arkadaşlar. Umarım sizlerde beğenir ve bu yazıyı profillerinizde paylaşırsınız. Bu yazıyı beğenmek için sağ üst köşedeki beğen yazısına tıklamanız yeterlidir.

Facebook Messenger

Facebook Messenger

Facebook Messenger

Facebook Messenger

Facebook Messenger

Facebook Messenger

Copyscape DMCA Copyright Detector korumasi altindadir

Yazar: Aytaç Engin

Ben, blog sahibi ve yazarı Aytaç Engin. 1985 Rize/Çayeli doğumluyum. Ayrıca, Profesyonel olarak internet ile ilgileniyor, araştırıyor, öğreniyor ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşıyorum.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar

7 Yorum Yapıldı

*