Facebook Sohbet Simgeleri – Facebook Chat Gizli Karakterler

Facebook Facebook Simgeleri Nasıl Yapılıyor?

Facebook

Facebook

Evet hemen hemen her platformun gizli kalmış ve keşfedilmeyi bekleyen yönleri olabiliyor. Bu yönleri sanırım biz Türkler daha çok merak ediyoruz ve gerçektende buluyoruz. Facebook üzerine arkadaşınız ile sohbet esnasında farklı karakterler oluşturabilir ve karşınızdaki arkadaşınızı şaşırtabilirsiniz. Ben arada yapıyorum. ” Nasıl yaptın lan onu. Söyle hemen ! ” diyenler oluyor :)

Facebook.com Türkiyede neredeyse % 60 ları zorlayan bir kitleye ulaşmış durumda. Çok yaygın ve sevilen bir oluşum. Çoğu insan arkadaşlarını facebook ile buluyor ve muhabbete hemen o dakikada başlıyor. Gelişen Dünya Teknolojisi’nin bugünki şekli bu olsa gerek. Evet gelelim asıl konumuza, facebook ‘da sohbet sırasında farklı farklı simgeler nasıl oluşturuluyor. Nasıl yapıyorlar insanlar bunları. Araştırmalarım sonucu 50 civarı kod buldum. Yalnız içlerinden eleyerek 8 adet paylaşmak istedim. Kod ve karşılığı olan simgeyi aşağıdaki tabloda zaten belirttim. Size kalan oradaki kodları facebook da chat yaparken yazmak. Kolay gelsin.

8-)
8-|
:*
3:)
<3
:putnam:
:|]
<(“)
facebook simgeleri sohbet facebook chat simgeleri facebook sohbet simgeleri gizli facebook simgeleri facebook simgeleri facebook simge facebook simgeleri Facebook simgeleri
Copyscape DMCA Copyright Detector korumasi altindadir

Yazar: Aytaç Engin

Ben, blog sahibi ve yazarı Aytaç Engin. 1985 Rize/Çayeli doğumluyum. Ayrıca, Profesyonel olarak internet ile ilgileniyor, araştırıyor, öğreniyor ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşıyorum.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar

42 Yorum Yapıldı

*