Hakkımda

30.04.1985 Çayeli/ Rize doğumluyum. İstanbulda ikamet ediyorum. Mesleğim gereği sürekli yurt dışında bir projede buluyorum kendimi. İç Mimarım. Türkiye’ nin ve Dünyanın sayılı şirketlerinden birinde “İnce İşler Şefliği” görevini yürütüyorum. Mesleğimi ve bir şeyler üretebilmeyi çok seviyorum. Ayrıca profesyonel olarak Fotoğrafçılık da yapıyorum. Doğa fotoğrafçılığının yanında, havadan görüntüleme de yaparak şehir ve özel nitelikli çekimler alıyorum.

Teknoloji ile aramın iyi olduğunu ve aynı zamanda da bir sistem mühendisi olduğumu da belirtmek isterim. Network alt yapıları, network yazılımları ve mobil applikasyonları konusunda uzmanlık düzeyinde girişimlerim var. 2004 yılından bu yana internet teknolojileri üzerine girişimlerde bulunuyorum. Çok yönlü olmayı seviyorum. Bizim mesleğimiz çok yönlü olmalı diye düşünüyorum. Yoksa beslenemez ve devamlılığı sağlayamayız. Her geçen gün kendimi geliştirme adına okuyor, araştırıyor ve izliyorum. Bir çok makale ve akademik yazı ile bilgi ve birikimlerimi artırmak için çabalıyorum. Mobil programlama ile geleceği inşa eden insanlar kervanına katılma gibi bir hayalim var. Ben de bu konuda kendimi basit projeler ile geliştiriyorum.

Android Oyunlarıma göz atabilirsiniz. Uzay Yolculuğu ve Parmak basketbolu

Kısacası; 24 saatin yaklaşık 10 saatini teknolojiye ve kendimi geliştirmeye ayırıyorum. Buna rağmen a-sosyal bir insan değilim. Gezmeyi , eğlenmeyi seven ve ön yargılardan arınmış bir yapım var. Herkes ile iyi anlaşabilen ve kalp kırmamaya özen gösteren biriyim. Blogumu takip ediyor olmanızdan memnunum. Aylık 2.5 milyona yakın ziyaret alıyorum. Bu beni oldukça cesaretlendiriyor ve daha azimli olmamı sağlıyor. Herkese çok teşekkür ederim.

 

Yazar: Aytaç Engin

Ben, blog sahibi ve yazarı Aytaç Engin. 1985 Rize/Çayeli doğumluyum. Ayrıca, Profesyonel olarak internet ile ilgileniyor, araştırıyor, öğreniyor ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşıyorum.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar