hotmail.com.tr uzantılı e-mail – msn hesabı nasıl açılır? Hotmail.com.tr uzantılı hesap açma yöntemi

hotmail.com.tr

Hotmail.com.tr uzantılı mail nasıl açılır ?
Dünyanın en önde gelen şirketleri arasında yer alan Microsoft ‘un sunmuş olduğu E-mail servislerinin başında hotmail geliyor. Hotmail vasıtası ile dünyada milyonlarca insan e-mail hesapları ile haberleşiyor ve işlerini yürütüyor. Kesintisiz sağlanan bu hizmeti genelden yerele taşımaya çalışan Microsoft, bu bağlamda Türkiye içinde yeni bir hizmet başlatmış durumda. Hotmail.com.tr domain adı altında vermeye başladığı hizmet satesinde, artık hotmail.com.tr uzantılı bir mail adresiniz olabiliyor. Örnek verecek olursak; adiniz@hotmail.com.tr olarak bir mail hesabı açabiliyorsunuz.

Hotmail.com.tr Uzantılı bir mail hesabı nasıl açabilirim?
Bunun için yapmanız gereken son derece basit.  Buradaki linke tıklayarak, açılan pencerede yer alan formu doldurmanız yeterli olacaktır.  Türkiyede en çok kullanılan mail servisi olan hotmail için, com.tr uzantılı bir mail hesabı açmanız artık hiçde zor değil. Aşağıdaki görselde anlatıldığı şekli ile formu doldurmanız yeterlidir. Bu hesabınız ile Msn Messenger vasıtası ile arkadaşlarınız ile anlık iletişim kurabilir, mail gönderebilir ve alabilirsiniz.

Copyscape DMCA Copyright Detector korumasi altindadir

Yazar: Aytaç Engin

Ben, blog sahibi ve yazarı Aytaç Engin. 1985 Rize/Çayeli doğumluyum. Ayrıca, Profesyonel olarak internet ile ilgileniyor, araştırıyor, öğreniyor ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşıyorum.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar

5 Yorum Yapıldı

*