Blog Sayfam Bumerang Ödülleri Adayı

Blog sayfam ile 3 yılı aşkın süredir, bir çok kişiye yarar sağlayan konular yazdım ve yazmaya da devam ediyorum. Esasen benim için hobi olarak başlayan bu yazılar ve eğitimler, kimileri için bir ekmek kapısı bile oldu diyebilirim. Hobi ile başladığım internet maceramda bugün 110 ve üzeri kurumsal firmaya internet danışmanlığı yapar duruma geldim diyebilirim. Sürekli aldığım tebrik içerirkli E-postalar ve insanların teşekkürleri ile güç alıyorum diyebilirim. Yazılarımı kesinlikle bir karşılık bekleyerek yazmıyorum. Google zaten karşılığını veriyor sağolsun :) Bir araba aldık blog sayesinde.. Neyse konu dağılmasın. Konumuz şu.. Hürriyet Bumerang Ödülleri. Esasen En Çalışkan Blog kategorisinde yarışıyorum. En Çalışkan Blog sitesi olma yönünde oylarınız ile üst sıralara çıkıyorum.

Sizlerden oy kullanır iken; Hurriyet Bumerang Sayfası ,gerçek kişiler olup olmadığınızı belirlemek amacı ile GSM numaranıza gelen aktivasyon ( doğrulama ) kodunu girmenizi istemektedir. Hattınızdan herhangi bir ücret kesilmez ve kontorunuz gitmez. Blog sayfama oy vermek isteyenler buradaki sayfayı ziyaret edebilirler.

Bumerang Hürriyet Blog Ödülleri

Bumerang Hürriyet Blog Ödülleri

Copyscape DMCA Copyright Detector korumasi altindadir

Yazar: Aytaç Engin

Ben, blog sahibi ve yazarı Aytaç Engin. 1985 Rize/Çayeli doğumluyum. Ayrıca, Profesyonel olarak internet ile ilgileniyor, araştırıyor, öğreniyor ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşıyorum.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar

2 Yorum Yapıldı

*