Ücretli İnternet Danışmanlığı ve Desteği

İnternet Danışmanlığı nedir ?
İnternet danışmanlığı; internet konusunda uzmanlaşmış kişiler tarafından, bilgiye ve desteğe ihtiyaç duyulan kişilere verilen internet odaklı destek hizmetidir. Bu hizmetler; uzman tarafından belirlenmiş ve belli sınırlar dahilinde gelişen ayrıca ücete tabi tutulan hizmetlerdir. Günümüzde internetin gücü ve getirdiklerini sanırım anlatmama gerek yok. Bu denli kazançlı bir sektörde bilgili kişiler olarak üretebilmek ve ürettikleri ile kazanabilmek herkesin istediği bir şey olsa gerek.

İnternet sektörü kazançlı bir sektör müdür ?
Şu anda kayıt altında tutulan 15 milyar dolarlık bir e-ticaret sektörü internet üzerinde yer almakta. Her geçen gün kullanıcı sayısı artan ve yaygınlaşan internet sektörü; neredeyse alışveriş mantığını kökünden değiştirdi. İnsanlar artık ne alacaklar ise internetde araştırıyor ve satın alıyor hale geldiler. Merak ettikleri şeyleri internetde kolay ve hızlı bir şekilde araştırıyor ve buluyorlar. Google bu konuda devrim yaratmış en önemli şirketlerin başında yer alıyor.

Google Adsense – AdWords nedir ?
Google; insanların bu yönünü iyi biliyor olsa gerek yıllar önce bir çalışma başlatarak internet sektörünün reklam gelirlerini kontrol etmeyi amaçladı. Bu bağlamda, reklam verenler ile reklam yayınlamak isteyen internet kullanıcılarını bir araya getirmeyi amaçladı ve bunuda başardı. Bugün kendi adıma söylemek gerekirse, Google Adsense sayesinde 3000 + dolar aylık para kazancım mevcut. Ve bu gelirler tamamı ile adsense sayesinde bana ulaşan gelirler.

Kimler danışmanlık hizmetlerine ihtiyaç duyuyorlar?
Müşterilerim arasında her sektörden insanlar yer alıyor. Memur, öğretmen, yazılımcı, bilgisayar mühendisi, mimar, hosting firmaları v.b. bir çok sektöre danışmanlık hizmeti veriyorum. İnternet üzerinde yapılabilecek her türlü hizmet için destek veriyorum. 12 yıllık profesyonel bir internet geçmişim var. Bu bilgilerim ışığında bir çok kişiye hizmet vermiş ve memnuniyetlerini kazanmışımdır.
Bu bağlamda; benden danışmanlık hizmeti alan kişiler, para kazanabilmek ve interneti kendilerine karlı bir sektör haline getirmek için bu danışmanlık hizmetlerine ihtiyaç duyuyorlar.

Vermiş olduğum danışmanlık hizmetleri neleri kapsıyor ?
Linux – Windows Server Hizmetleri :  Elinize hali hazırda bulunan bir sunucunuz var ve yönetimi konusunda sıkıntı yaşıyorsunuz. Bu bağlamda ben devreye giriyorum. Sunucunuz ile ilgili sıkıntılar ve bu sıkıntıların çözüm yollarını size sunuyorum. Zed Teknoloji kurucusu olarak zaten bu bilgiler ile donatılı biriyim. Sunucu yönetimi ve hizmetleri konusunda uzmanım. Sunucu yönetimi için danışmanlık ücreti Aylık 200 TL olarak ücretlendirilmiştir.

Arama Motoru Optimizasyonu ( SEO ): Arama Motoru Optimizasyonu esasen herkesin bildiği ve uzmanlaştığı bir konu değildir. Çok büyük inceliklere ve etik bir anlayışa dayalı çözümleri barındırır. Bu bağlamda, SEO konusunda başarılı olabilmeniz için uzman bir ile çalışmanız şarttır. Danışmanlık hizmetleri adı altında SEO Danışmanlığı hizmetini de yürütmekteyim. Bu konuda referanslarım oldukça güçlüdür. Bir çok Holding ve teknoloji marketlerine hizmet vermekteyim. Bunların yanısıra bir çok yerel basın siteleri de SEO hizmetini benden almaktadırlar. SEO Hizmeti için danışmanlık ücreti Aylık 100 TL ile Aylık 400 TL olarak ücretlendirilmiştir.

Copyscape DMCA Copyright Detector korumasi altindadir

Yazar: Aytaç Engin

Ben, blog sahibi ve yazarı Aytaç Engin. 1985 Rize/Çayeli doğumluyum. Ayrıca, Profesyonel olarak internet ile ilgileniyor, araştırıyor, öğreniyor ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşıyorum.

Bu yazıyı paylaş

 • facebook-share
 • tweet-it
 • friendfeed
 • plus-it

yorumlar

9 Yorum Yapıldı
 • Aytaç Bey alanında çok başarılı ve ilgili bir arkadaş, umarım çok daha iyi yerlere gelir, başarılar

  Dipnot: Güven denilince “Aytaç Engin” örnek bir şahsiyet

  • Aytaç Engin dedi ki:

   Güzel yorumlarınız adına teşekkür ederim Zülfikar bey. Bende sizlere hizmet vermekten memnunum. Umarım hep böyle devam eder.

 • ali dedi ki:

  Aytaç kardeşim kolay gelsin yolun açık olsun biz seninle bir yıldır tanışıyoruz ve senin engin tecrübe ve bilginden yer yer yararlandık.Sağolun burada herkesin huzurunda açıkca bunu ifade etmek isterim ki aldın her kuruşun hakkını veren bir kişiliğin var .Bilgin ve tecrübenle bizlere ışık oldun, olacaksın buna eminim.Bu konuda tereddütü olanlara asla bunu kafanızda barındırmayın derim .

 • Murat ÖZTÜRK dedi ki:

  bizde Aytaç beyden Bu ay seo hizmeti almaya başladık kendisini yaklaşık 1 yıldır tanıyrum girği tüm işlerde başarılı bir insan, kendisine bu konuda güvenimiz sonsuzdur. Sitemizi de çok güzel yerlere getireceğine inanıyoruz.

 • asuman krause dedi ki:

  sn. aytaç bey den 2 yıldır danışmanlık alıyorum ve çok memnunum herkese tavsiye ederim.

 • davetiye dedi ki:

  yeni ticaretin yüzü internet işi hakkıyla yapanları kutluyorum ben daha yeni bu blogu takip etmeye başladım çok profösyönelce gözüküyor. umarım daha uzun süre bizlere hizmet verilir.

 • Medasoft dedi ki:

  Sizden sunucu danışmanlığı hizmeti alıyorum 1 yıldır. En ufak bir sorunumda bile yardımcı oldunuz. Gerçekten alırken tereddüt etmiştim. ama iyiki sizden hizmet aldım. Gerçekten çok şey öğrendim.

  teşekkürler.

 • Süleyman Genç dedi ki:

  Aytaç Beyle 2 yldır çalışıyor ve tanışıyorum.Kendisinden hizmet alıyorum ve oldukça memnunum sağolsun herşeyle ilgilenip işini temiz yapıyor.Bu vesileyle kendisine teşekkür ediyor ve başarılarının devamın diliyorum….

 • berk dingil dedi ki:

  Sayın Aytaç Bey’den 2 Yılı Aşkın Süredir İnternet ve Sosyal Medya Danışmanlığı Alıyoruz Gayet Kaliteli Ve Anlayışlı Çalışmalarından Dolayı Taktir Ve Teşekkürü Hak Eden Kişilerden Biridir.


*