Iphone5 ‘in Görüntüleri Ortaya Çıktı

İyi bir Apple kullanıcısı ve takipçisi olarak, Iphone 5 i bekleyenler arasında olduğumu belirtmek isterim. Apple 12 Eylül 2012 tarihinde Iphone 5 in sunumu gerçekleştirmeyi düşünüyor. Türkiye ‘ye ne zaman geleceği belli olmayan cihaz için şimdiden yorum yapmak zor olsa bile, Daily Mail ‘den gelen bir sızıntı haber sanıyorum Iphone5 hakkında size bir çok şeyi anlatacak düzeyde. Videoda Iphone5 olduğu öne sürülen cihazın oldukça yeni özellikleri olduğu görülüyor. Samsung Galaxy S3 ü andıran bir görüntüsü olduğunu düşünüyorum. Ön kısmında bir projektör bölümü olduğunu görüyorum. Şayet böyle bir şey yapacak olur iseler satış rekorları kıracağına adım gibi eminim.

Iphone 5 daha geniş ekrana sahip. Ne kadar doğru olduğu bilinmez ama bizleri heyecanlandırdığı kesin. Apple karakter olarak sürekli yenilikler ile karşımıza çıkan bir marka. Bu yenilikleri diğer markalar tarafından sürekli taklit edilen Apple ‘ın Iphone5 ile piyasada büyük etkiler oluşturacağı kesin görünüyor. Satın alacak kişiler arasında yerim hazır. :)

Get the Flash Player to see this content.

 

Copyscape DMCA Copyright Detector korumasi altindadir

Yazar: Aytaç Engin

Ben, blog sahibi ve yazarı Aytaç Engin. 1985 Rize/Çayeli doğumluyum. Ayrıca, Profesyonel olarak internet ile ilgileniyor, araştırıyor, öğreniyor ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşıyorum.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar


*