izlesene.com daki videolar nasıl indirilir? izlesene videolarını indirmek

izlesene.com video indirme programı. İzlesene.com dan video nasıl indirebilirim? İzlesene.com videoları indirilebilir mi ?

Merhabalar webmaster arkadaşlar. Benimde zamanında videolarını indirmeye çalışmak için çok ama çok uğraştığım izlesene.com u buradan tebrik ediyorum. Gerçekten beni bayağa zorladı. Hangi yöntemi denediysem izlesene.com dan video indirememiştim. Videoyu indiren bazı sitelere rastlamış olsam dahi, indirebilme lüksüne sahip olamamıştım. Gerçekten buradan izlesene.com un yapımcıları Nokta İnternet Teknolojileri ‘ni bir kez daha tebrik ediyorum.

izlesene-com-video-indirme-keyfi

Ama olmadı ! Sonunda indirdim. Mükemmel bir program buldum. Önünde hiç bir web sitesinin durabileceğini sanmıyorum. Çünkü kodlarını gizleyen hiç bir alt yapının engel olmayacağı bir program. Neoretix şirketinin yapmış olduğu Tube Hunter Ultra adlı program, bu iş için biçilmiş kaftan diye düşünüyorum. Ve oldukça ama oldukça basit bir kaç işlemle videoyu bilgisayarına istediğiniz formatda indiriyorsunuz. Benim kullandığım versiyonu 4.0 versiyonu. izlesene.com videolarını indirebilmek için kullandığım bu program sizinde hoşunuza idecek ve izlesene.com dan videoları rahat bir şekilde indirebileceksiniz.

Program ın işe yaraması için bazı püf noktaları:

Evet arkadaşlar tecrübelerim ile sabitlenmiş bu püf noktalarını okumadan programla video indirmeniz biraz zor olacaktır. Resimli olarak anlattığım bu yöntemi uygularsanız sorunsuzca izlesene.com üzerindeki videoları bilgisayarınıa indirebilirsiniz. Aşağıdaki resim, programı çalıştırdığınızda ekrana gelen program arayüzüdür. Bu arayüzde, resimde gösterdiğim beyaz çerve ile belirtilen örümcek ağı simgesine tıklamanız ve tıkladığınızda açılan tarayıcınızın penceresindeki adres çubuğuna izlesene.com dan indirmek istediğiniz videonun URL adresini yapıştırmanız gerekiyor. Yapıştırdığınız adres açıldığında size direk olarak video indirme menüsü indireceğiniz video için yönderge sunacaktır. Böyle bir yönerge ile karşılaşmaz iseniz F5 tuşuna bir kere basmanız gerekiyor.

tube-hunter

Bu işlemi yaptınız ve karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran çıktı. Söylediğim gibi bu ekran eğer çıkmıyor ise F5 tuşu ile sayfayı yenilemeniz gerekiyor. O zaman çıkacaktır. Ve sizde izlesene.com dan video indirebileceksiniz.

izlesene-com-video-indirme-yontemi

Böylece videoları sorunsuzca indirebilirsiniz arkadaşlar. İşlem bu kadar basit ve etikili. Bu sadece izlesene.com dan indirmeye çalıştığınız videolar için değil. Tüm video siteleri için geçerlidir. Media Server ile yayın yapması yeterlidir. Program tarama sırasında her ne olursa olsun videoyu görecek ve indirmeniz için size yönerge sunacaktır. Umarım faydalı bir makale olmuştur. Herkese iyi çalışmalar dilerim.

indir

Programı İndir

Copyscape DMCA Copyright Detector korumasi altindadir

Yazar: Aytaç Engin

Ben, blog sahibi ve yazarı Aytaç Engin. 1985 Rize/Çayeli doğumluyum. Ayrıca, Profesyonel olarak internet ile ilgileniyor, araştırıyor, öğreniyor ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşıyorum.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar

60 Yorum Yapıldı
1 2

*