Japonların First Lady ‘sini uzaylılar kaçırmış

japon-first-lady-Miyuki-Hatoyamayi-uzaylilar-kacirmis

Evet arkadaşlar yanlış duymadınız. Ben de internetde gezinirken rastladım. Yani dünyanın çivisi çıktı. Kadını uzaylılar kaçırmış da bilmem ne de. Yani insanlar ıgerçekten salak yerine koymaya başladıklarını düşünüyorum. Reklam amaçlı yapılan tüm işlere bir gün bu tip kişilerin son vereceğini umuyorum.

Miyuki Hatoyama adındaki Japonya Başbakanının eşi First Lady hanımefendi sanırım kitabının reklemını yapabilmek için bu yola başvurdu. Çünkü başka herhangi bir neden düşünemiyorum. Ya reklamdır ya da akli dengesini kaybetmiştir. Şimdi ne oluyor yani, uzaylının ( varsa tabi ) işi yok gelip seni kaçırıyor yeşillikler içerisinde bir yerde seni gezdiriyor. Yeşillikler diyorum çünkü kendisi Uzaylıların onu uyur vaziyetde üçgen bir makine ile kaçırdıklarını ve yeşil mi yeşil bir yere götürdüklerini iddaa ediyor.

İddialar bunlarla da sınırlı değil. Ünlü HolyWood yıldızı Tom Cruise’un daha önce bir japon olduğunu söylüyor. Yani önceki yaşam felsefesi First Lady de hakim görünüyor. Önceki yaşamında japon olan Tom Cruise First Lady tarafındna tanınıyormuş. Karşılaştığımda ona : ” Uzun zamandır göreşemedik ? ” diyeceğim ve o beni anlayacak diyor. Tom Cruise ile aynı filmde oynamayı isteyen First Lady yine sanıyorumki reklam peşinde.

Sevgili okurlar, görüyorsunuzki Dünyanın çivisi çıkmış durumda. Devlet kademesinde üst düzey yetkiye sahip bir başbakanın eşinin sarfettiğ isözler bunlar. Peki insanlara örnek olmasını düşündüğümüz bu kişilerin, bu şekilde davranıyor olması sizcede garip değil mi. Yani ben bu tip şeyleri okudğumda çok üzülüyorum. 20 yıl önce gece uyurken uzaylılar tarafından kaçırıldım diyor ve bir kitap yazıyor. Yani pes diyorum artık başka bir şey demiyorum.

Ya biz aptalız, geri kafalıyız.. Ya da onlar çok ileri düzeyde zeka seviyesine erişmişler. Biz hiç bir şeyin farkında değiliz. Uzaylılar ve kaçırılan insanlar. Pehhhh !!!

Copyscape DMCA Copyright Detector korumasi altindadir

Yazar: Aytaç Engin

Ben, blog sahibi ve yazarı Aytaç Engin. 1985 Rize/Çayeli doğumluyum. Ayrıca, Profesyonel olarak internet ile ilgileniyor, araştırıyor, öğreniyor ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşıyorum.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar

3 Yorum Yapıldı

*