Justin Bieber Rezaleti – Kafası kayıp genç Türk Kızları !

Justin Paşa Sıçtı Taşa !

Şimdi bu Justin paşa o kadar önemsenir hale geldiki, genç kızlar Justin ‘in peşinden depar atıyor. Gereksiz gereksiz işlerin peşinde olan mantık yoksunu bu kızlar Justin in bir ” Hi ! ( Selam ) ” vermemesinden dolayı Justin e kırgınlık bile yaşayabiliyor. Az çok herkes bu videoyu izlemiştir. Ben izlemeyenler için bazı videoları yazının içerisine ekledim. Elin gayri-Müslim i ülkeme gelecek ve kızlara ” 1 hafta wc ye çıkmayın ! ” diyesek olsa kızlar 1 hafta kendini zorlayacak. Yani o derece ciddi bir durumda bu konu.

Dünya’ nın bir çok yerinde bu akıl yoksunu kızlardan rahatsız olan benim gibi bir çok kişi var. Hatta bu kişiler zaman zaman bu akıl yoksunu hayran kitlesine şakalar da yapıyor. Yani bu şakaların bile oluşturduğu gürültü kendi başına bir komedi sayılabilir. Havalimanına gelen Justin Paşa pasaport kontrolden geçmeden çıkış yapmaya çalışınca Polis engeli ile karşılaştı. Tabi paşamız o kadar havalı ki tartışma bile çıkarmaya kalktı. Bu paşa kardeşimiz, İstanbul da verdiği konserden sonra, Türkiye ‘den ayrılır iken bu seferde kendi aracı ile özel uçağının kapısına kadar gitmek istedi. Tabi yine pasaport kontrolü paşamızın umurunda değil. Amerikanın bir eyaletinden diğer eyaletine geldiğini sanıyor. Ben 40 yıl 24 saat boyunca çalışsam bu adamın 2 konserde kazandığını kazanamıyorum.

Justin Paşa Nasıl meşhur oldu ?

Sosyal medyanın yumurtalarından biri de bu Justin Paşa. Zaten günümüzün gençliği nerede bir video, nerede bir boş muhabbet orada yer aldığı için, Justin Paşa ‘nın meşhur olmaması mümkün değildi gibi…. Hani 30 geri zekalıya 1 akıllı düştüğü için, istatistiksel olarak ayın her günü 1 gerizekalı 1 akıllıyı besliyor diyebiliriz. Justin ise milyonlarca hayranı tarafından besleniyor.

Scoot Braun adlı vatandaşın youtube üzerinde Justin Paşa ‘nın koymuş olduğu videoları görmesi ile başlamış macera. Scoot Braun bu çocuğun peşinden koşacak kaç tane geri zekalı kız bulurum ? sorusuna sağlam bir cevap bulmuş olsa gerek, kolları sıvamış. Durum ortada. Justin Bieber bileti almak için birbirine saç baş yolacak şekilde girişen kızlar mı dersin, bana bir Hi ! bile demedi diyenmi dersin.. Dolu dolu seçmece kızlar sayılabilir.

Justin Paşa ‘nın da anası babası da kendi gibi bir garip. Zaten böyle bir çocuk nereden gelebilir. Anne – Baba evli değil. Annesi 17 yaşında Justin Paşaya hamile kalıyor. Bu nasıl bir aile yaşamı ise, hala Annesi ile Babası evli değil. Hayranlık duyulacak ne bir aile yaşamı ne de başka bir şeyi yok iken, bizim Türk kızların bu adamın peşinden depar atmasının sebebi nedir? Elin gayri-Müslim çocuğu Türk kızları tarafından hayranlıkla takip ediliyor… Bu genç kızların annesi babası yok mu? Bir ALLAH’ ın kulu da ” Ya kızım sen ne yapıyorsun? ” demiyor mu ?

Copyscape DMCA Copyright Detector korumasi altindadir

Yazar: Aytaç Engin

Ben, blog sahibi ve yazarı Aytaç Engin. 1985 Rize/Çayeli doğumluyum. Ayrıca, Profesyonel olarak internet ile ilgileniyor, araştırıyor, öğreniyor ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşıyorum.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar

1 Yorum Yapıldı

*