Laptop ‘ın mı var, derdin var – Kapşonlu ile laptop çantası yapımı

Merhabalar arkadaşlar. Laptop sahibi arkadaşlara laptop çantalarına alternatif bir çözüm olacak bir anlatım hazırladım. Kapşonlu bir kıyafetinizin olması yeterli. Laptop ‘unuzu kapşonlu kıyafetinizi kullanarak taşıma imkanınız olacak. Resimli anlatımda görüldüğü gibi sırası ile işlemleri uygular iseniz, kapşunlu kıyafetiniz bir Laptop çantasına dönüşecektir. Kapşonun iplerini önceden düğüm yapmayı unutmayınız. Sıkı durması tercih sebebi.. Malum yaz geliyor. Elimizde laptop çantası ile dolaşmak çokta hoş olmuyor. Çantayı taşı götür. Bir sürü dert. Yanınıza hava serinleyince giyebileceğiniz bir üstlük almış oluyorsunuz. Ve bu üstlük de laptop taşırken size yardımcı oluyor.

Kapşonlu Laptop Çantası

Kapşonlu Laptop Çantası

Get the Flash Player to see this content.

Copyscape DMCA Copyright Detector korumasi altindadir

Yazar: Aytaç Engin

Ben, blog sahibi ve yazarı Aytaç Engin. 1985 Rize/Çayeli doğumluyum. Ayrıca, Profesyonel olarak internet ile ilgileniyor, araştırıyor, öğreniyor ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşıyorum.

Bu yazıyı paylaş

 • facebook-share
 • tweet-it
 • friendfeed
 • plus-it

yorumlar

2 Yorum Yapıldı
 • canli izle dedi ki:

  chat isimli arkadasa katiliyorum. 17″ lik ekrana sahip bir laptop cok agir.
  uzun süre yaninizda tasiyinca ne kadar agir oldugunu fark ediyorsunuz.

 • chat dedi ki:

  Gerçektende öyle 17\” bir notebook\’um var ve alırken ekran büyük olsun rahat kullanayım vs vs gibi şeylere takılarak almıştım ama home pc den farksız bir yere taşırken çantasına koyup taşıyınca sanki home pc taşıyormuşum gibi hissediyorum.Bu yüzden notebook alacak arkadaşlara tavsiyem eğer çok ihtiyacınız yok ise 15\” bir makine almanız daha yerinde olur …


*