Michael Jackson ölmedimi acaba ?

michael-jackson-olmedimi-yasiyormu

Michael Jackson Hala Yaşıyormu ?

Amerikan basınında konuşulan hayli ilginç meselelerin biride Michael Jackson ‘ın ölmedi hakkında. Konuyu derinlemesine araştırdıktan sonra bazı bulgularla karşılaştım. En büyük bulgum ise gizlice garajından eve alınan Michael Jackson ‘ a ait olduğu söylenen video.  Ölümünün hemen ardından çekildiği iddaa edilen bu videoda Michael Jackson korumalar eşliğinde arabadan indiriliyor ve kapıdan içeri giriyor.

Eğer bu video gerçek ve Michael Jackson henüz ölmemiş ise, bu olayın reklam amaçlı yapıldığı ortaya çıkacak ve Michael Jackson hayranlarından oldukça uzaklaşacak gibi geliyor. Yayımlanan bu videonun gerçek olmamasını istiyorum açıkcası. Çünkü dünyaya mal olmuş bir sanatçının, yalandan ölüm senaryoları ile servetine servet katma gibi bir çıkarı var ise kendisini gerçekten çok küçük düşürmüş olacaktır. Biliyorsunuz ki ölümü duyurulan sanatçıların kasetleri , cd leri , eski plakları yok satmaya başlıyor. Eğer amaç yalandan ölüm haberi ile bunu yapmak ise, yazıklar olsun diyorum.

Get the Flash Player to see this content.

Copyscape DMCA Copyright Detector korumasi altindadir

Yazar: Aytaç Engin

Ben, blog sahibi ve yazarı Aytaç Engin. 1985 Rize/Çayeli doğumluyum. Ayrıca, Profesyonel olarak internet ile ilgileniyor, araştırıyor, öğreniyor ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşıyorum.

Bu yazıyı paylaş

 • facebook-share
 • tweet-it
 • friendfeed
 • plus-it

yorumlar

16 Yorum Yapıldı
 • aytek dedi ki:

  M.J hayran kitlesine yani milyonlarca sevene sahip bu vakitten sonra manüpülasyon yapıp dünya dşından mı hayran toplayacak sizce,basit düşünceler bunlar.M.J sanat hayatı boyunca hiçbir gücün,tarikatın,örgütün kuklası olmadı,medya gücü çok büyük bir silahtır ve böyle bir silah ancak m.j gibi bir mermiyle gerçek gücünü gösterebilir di.M.J bunun farkındaydı ve hayatı boyunca mermi olmadı,olmadığı için çocuk tacizciliğiyle suçlandı,başına türlü belalar açıldı.Savaşabildiği kadar savaştı,öldü,öldürüldü veya ölmedi,bunu bilmiyoruz.Bildiğim ve inandığım şey ise hayatı boyunca şarkılarında insanlara vazgeçmemelerini,herzaman bir umut olduğunu,ırk,din,dil ayrımı olmadan hekezin eşit olması ve doğanın korunmasını işaret ettiği dir.Saygı ve rahmetle anıyorum…

 • nahide savaşlı dedi ki:

  eğer haber yalansa yazıklar olsun arkadaşımızın dediği gibi ben onu hala seviyorummm inşallah yaşıyordur elimde olsaydı ona herşeyimi veriridim

 • abdulkadir dedi ki:

  michel jakson yaşıyormuş bir mafyadan kaçtığı için öle söylemiş o mafya ortadan kaldırıldı michel jakson çıktı ortaya ben yaşıyorum diye

 • lokman dedi ki:

  lokman michael botclarından kacmıs olamaz adam bi dunya turuna cıksa bi album yapsa para hazır

 • lokman dedi ki:

  Arkadaşlar ölmemiş olabilir çünkü Michael’ın ölmeden önce 500 milyon dolarlık borcu vardı.Bu borçtan kurtulmak için yapmış olabilir.Kendini küçük düşürsede ben hâlâ onu seviyorum <3

 • ya o michaelmi deilmi nerden biliosunuz ama belkide olr kılığını değiştirerek normal yaşamak için yapmıştır batuhana katılıorum hayran kitlesi yapmak içinde olabilr.bide şu ihtimal var amerikanın %7si elvis presleyin hala yaşadığına inanıyor belkide o da öyle olmak istedi inşallah yaşıyordur onu çook ama çooooook seviyorum We Miss You Michael!!

 • Bence M.J yaşiyordur kendine daha fazla hayran kitlesi yaratmak veya borçlularından kaçmak için böyle birşey yapmıştır kim bilir belki de hakk-ı rahmetine kavuşmuştur.

 • Aytaç Engin dedi ki:

  Kim bilir ? Herşey olabiliyor Amerikada..

 • esra dedi ki:

  kabullenmek zor ama öldü işte hem nerden biliyosunuz ölmediğini ;( öldü maleseffff

 • hazal dedi ki:

  bencede ben inanmıyorum öldüğüne çünkü ölseydi ozaman korumalar izin verirdi abulansta çekime bu adamı ben çok seviyorum eger öyle şey varsa gerçektende yazıklar olsun diyorum …..


*