Msn Messenger da kişilerin tamamı engellendi – msn engellenen kişi listesinin çözümü

Msn listem engellendi Ne yapmam gerekiyor ?

Msn Listem Engellenmiş

Msn Listem Engellenmiş

Geçenlerde msn i açtığımda ne göreyim. Bütün kişiler engellenmiş. Sanırım Microsoft kaynaklı bir durumdan dolayı bu durum gerçekleşmiş. Biraz araştırmaya koyuldum ve bir çok kişiden de aynı şikayeti duyunca, bende bir anormallik olmadığını anladım. Bir karışıklık sonucu sanırım Microsoft a kayıtlı tüm mail adresleri, msn listelerinden engellenmiş. Bazı kişilerin lisiesinde bu sorun olmayadabilir. Bu konuyu okuyor iseniz muhakkak sizde de bu sorun var demektir.

Msn de yer alan tüm kişilerin nasıl engellini kaldırabilirim?

Bu sorunun Çözümü için ne yapmak gerekir? Tek tek listede kişinin üzerine sağ tıklayıp engeli kaldır demek kadar saçma bir şey yoktur herhalde. Tutupda böyle birşeyi zaten kesinlikle yapmayın. Bu engelleri kaldırmanın kolay bir yöntemi tabiki var. Yalnız benim kendi msn listem 1000 üzerinde kişiyi barındırdığı için benim işaret parmağım biraz da kas yaptı diyebilirim. Mouse saniyede 3 tık atabilme rekoru bende. Aşağıdaki görselleri sırası ile takip eder iseniz tüm engellenen kişileri hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Msn Listem Engellendi

Msn Listem Engellendi

Msn Listemdeki Herkes Neden Engellendi?

Msn Listemdeki Herkes Neden Engellendi?

Araçlar > Seçenekler > Gizlilik sekmelerini takip ettiğinizde, tıpkı yukarıdaki görsellerde yer alan adımları izlemiş oalcaksınız. İzin ver butonuna bastığınızda sırası ile kişilerin engeli kalkacaktır. İzin ver butonuna en hızlı basana eti topkek hediye !

Copyscape DMCA Copyright Detector korumasi altindadir

Yazar: Aytaç Engin

Ben, blog sahibi ve yazarı Aytaç Engin. 1985 Rize/Çayeli doğumluyum. Ayrıca, Profesyonel olarak internet ile ilgileniyor, araştırıyor, öğreniyor ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşıyorum.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar

3 Yorum Yapıldı

*