Parmak Basketbolu – ( Big Finger BasketBall ) Android Mobil Oyun 1.2

logoSizlere kendime ait olan Android mobil oyun uygulamamı tanıtmak istiyorum. Adini ‘Parmak Basketbolu’ verdiğim mobil uygulamam Türkçe ve İngilizce dili ile hizmet vermektedir. Oyun grafiklerinde; Türkçe versiyonunda , İstanbul ‘un silüetinin bulunduğunu göreceksiniz. Biraz küçük  dokunuşlar ile yabancı bir uygulamayı bu denli güzel ve kullanışlı bir mobil oyun haline getirdiğim için çok mutluyum. Uygulamam da sağ üste ilan panosu gibi duran yerde ‘ Şehirler ölmez vatan bölünmez ‘ vurgusu yapmamın nedeni ise günümüzde yaşadığımız terör olaylarına bir tepki niteliğindedir. Uygulamayı ilerleyen günlerde IOS için de yapmayı planlıyorum. Uygulama gerçekten de sevildi. Sevileceğini de tahmin ediyordum zaten. Oyun Angry Birds mantığında parmağınızı ekrana sürterek yaptığınız ivme ile topu göndermenizi sağlıyor.  Topu potaya en fazla sayıda atmayı hedefliyoruz. Attığınız her hatalı sayı da top hakkınız gitmiş oluyor. Size ekran görüntüsünü paylaşıyorum. İyi Eğlenceler.

Parmak Basketbolu Android Oyun Indir

Parmak Basketbolu Android Oyun Indir

 

Parmak Basketbolu

Parmak Basketbolu

Gizlilik Politikası :

Is bu oyun ( Parmak Basketbolu olarak anılacaktır ) ; 1 AĞUSTOS 2015 Tarihinde Aytac Engin tarafından Google Play aracılıgı ıle Anroid isletim sistemi kullanan cihazlar için yayınlanmıştır. Desteklenen cihazlara yönelik yapılan bu uygulama yayının telif hakları, oyun yapımcısı ve yayınlayana aittir.

Oyunun yapımcısı ( Gikdew ) tarafından satışa sunulan bu oyun Aytaç Engin tarafından tüm hakları ile satın alınmış ve Türkçeleştirilerek yayına sunulmuştur. Oyun Ücretsiz olarak son kullanıcıya sunulmuştur. Oyunun görsellerinin ya da her hangi bir materyalinin kopyalanması ve satılması kesinlikle yasaktır.

Parmak Basketbolu 1.2 tamamı ile eğlence amaçlı yayına koyulmuş bir oyundur. Hiç bir kullanıcının bilgisini kullanmaz ve üçüncü şahıslar ile paylaşmaz. Ücretsiz olarak dağıtılan bu oyun için tüm haklarınız gözetilmektedir.

Copyscape DMCA Copyright Detector korumasi altindadir

Yazar: Aytaç Engin

Ben, blog sahibi ve yazarı Aytaç Engin. 1985 Rize/Çayeli doğumluyum. Ayrıca, Profesyonel olarak internet ile ilgileniyor, araştırıyor, öğreniyor ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşıyorum.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar


*