Rizeli Halil Yılmaz Bir Şarkısın Sen Programında her hafta hayranlarının karşısında

halil-yılmaz

halil-yılmaz

Halil Yılmaz, ailede 3 kardeşin en küçüğü ve gayet yetenekli bir çocuk. Spor aktiviteleri oldukça yüksek olan halil okul takımında futbol oynuyor. Ve masa tenisinde Rize 2. liği bile almış. Hedefleri arasında gelecekte Elektronik Mühendisi olmak var. Kol bastı ve horon hayranı olduğunu ve sanatçılar arasında en çok Volkan Konak ‘ı sevdiğini söylüyor.

Bir Şarkısın Sen Yarışmasındaki Halil Yılmaz

Rizenin gururu konumunda olan ve Rizeyi yine Rizenin bağrından kopan türkülerine, kendine has yorumu ile şekil veren Halil Yılmaz ileride büyük bir sanatçı olacağını şimdiden belli ediyor. Ki program yapımcıları olsun , müzik doğayenleri olsun Halil Yılmaz ın ileride çok büyük işler yapacağını belirtiyorlar. Sempatik tavırları ve sevencenliği ile sevenlerini o kadar etkiliyorki internet sayfaları Halil Yılmaz hakkında yorumlar ile dolmuş durumda.

Halil Yılmaz ın bir de facebook da bir grubu var. Halil Yılmaz kardeşimize memleketlim olmasından dolayı bir web sitesi hediye etme sözünü buradan veriyorum. Kendisi Karedeniz bayrağını en iyi şekilde müzik adına dalgalandırıyor. Benimde Halil Yılmaz ‘ a destek adına elimden gelen, mesleğim adına budur. Bu yazıyı okuyan sevgilihemşerilerim Halil Yılmaz için yapabileceğiniz bir şeyler olduğunu düşünüyor iseniz bana iletişim sayfamdan ulaşabilirsiniz.

Halil Yılmaz Haftanın en iyisi ve en çok beğenilen ödülü alırken :

Get the Flash Player to see this content.

Halil Yılmaz Çayelinden Öteye Şarkısı Videosu:

Get the Flash Player to see this content.

Copyscape DMCA Copyright Detector korumasi altindadir

Yazar: Aytaç Engin

Ben, blog sahibi ve yazarı Aytaç Engin. 1985 Rize/Çayeli doğumluyum. Ayrıca, Profesyonel olarak internet ile ilgileniyor, araştırıyor, öğreniyor ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşıyorum.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar

7 Yorum Yapıldı

*