Sanal Iphone Web Tarayıcısı – Windows da Iphone

Windows - Iphone

Windows - Iphone

Evet arkadaşlar çoğu web sitesi sahibi artık çağın gereksinimlerine ayak uydurarak, iphone ile ziyaret edilebilen sitelerinin temalarını iphone a uyumlu hale getiriyor. Şu anda bu yazıyı okuduğunuz blog sayfamda iphone ile uyumlu bir tema içermektedir. Iphone a uyumlu hale getirilen web siteleri daha hızlı ve esnek olarak gezilebiliyor ve kullanıcıların da hoşuna gittiği için ziyaret edilme sıklığı her geçen gün daha da artıyor. Peki ama şimdi iphone temanızı yaptınız ve test etmek istiyorsunuz. Iphone ile siteye girip çıkmak da oldukça güç olacaktır. Ya da iphone sahibi değil iseniz ne yapacaksınız ?  Bunun için size önerim sanal iphone uygulamalarıdır. Sanal Iphone Web Tarayıcısı ile web sitenize tıpkı Iphone ile bağlanıyormuş gibi, sanal platform üzerinden bağlanabileceksiniz. Programı biraz tanıtalım. Iphone kullanıcıları programı kullanmakta zorluk zaten çekmeyeceklerdir.

Windows için Sanal İphone Web Tarayıcısı

Windows için Sanal İphone Web Tarayıcısı

Üst kısımda yer alan kırmızı çerçevelerde gösterilen alanlara dikkat edecek olursanız; sol kısımdaki kırmızı çerçeve girecek olduğunuz adresin yazılacağı alanı oluşturmakta , sağ kısımdaki kırmızı çerçeve ise , programı size özel hale getirecek butonları içermektedir. Sağ kısımdaki butonlar ile bazı özel ayarlar yapabilir, tarayıcı dik ya da yatay hale getirebilirsiniz. Tarayıcıyı iphone uyumlu bir web sitesi ile deneyebilirsiniz. Örnek olarak bu blog sitesini test edebilirsiniz.

Soru : Bu programın bana ne gibi bir faydası olabilir ?

Cevap: Uçak biletini indirimli alabilirsin.

Bazı özel uçak firmaları, iphone ile bilet satın alan kişilere indirim uygulamaktadır. Uygulanan örnek indirimlerden birinin haberine buradaki yazıdan ulaşabilirsiniz. Diğer firmalarda zaman zaman bu tip kampanyalar yapmaktadır. Bu kampanyalar yapıldığında Sanal Iphone Uygulaması ile satın alacağınız biletler indirimli olacaktır. Yani hizmet bedeli ödemeyeceksiniz.

Copyscape DMCA Copyright Detector korumasi altindadir

Yazar: Aytaç Engin

Ben, blog sahibi ve yazarı Aytaç Engin. 1985 Rize/Çayeli doğumluyum. Ayrıca, Profesyonel olarak internet ile ilgileniyor, araştırıyor, öğreniyor ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşıyorum.

Bu yazıyı paylaş

 • facebook-share
 • tweet-it
 • friendfeed
 • plus-it

yorumlar

6 Yorum Yapıldı
 • engin dedi ki:

  güzel bir program.

 • safak saracoglu dedi ki:

  teşekkür ederim

 • project2007 dedi ki:

  Garanti bankasına cep telefonu ile yani internetten sahte cep teli ilede girersen haliyle tek kullanımlık şifre kullanımı devre dışı kalıyor =(

  Neyse programa güvenmeyen olursa firefoxun User Agent Switcher ve wml browser eklentisiyle yapabilir ve firefoxtan giriş yapabilir.

  Yazın ve paylaşımın için teşekkürler

  Yorum görüntüleme sitili güzelmiş style.css ve comments.php kodlarını istesem ayıp mı olur acaba =)

  Ayrıca yorumlamayı ziyaretçiler açman dileğiyle

  • Aytaç Engin dedi ki:

   Programın güvenilmeyecek bir durumu da yok zaten. Sonuç olarak güvenmeyen var ise dediğiniz gibi yapabilir.

 • project2007 dedi ki:

  Bende bir artısını yazayım Garanti bankasından ücretsiz havale ve eft yapabilirsiniz ama bu program güvenilir mi ?

  Ben firefox eklentisiyle yapıyorum bu işi daha güvenli olduğunu düşünüyorum

  • Aytaç Engin dedi ki:

   Bu program yalnızca web tarayıcı hizmeti vermektedir. Herhangi bir veritabanı yoktur. Veri aktarımıda yoktur. Bu nedenle güvenlik unsuru yaratacak bir durum söz konusu değil. Kaldıki banka hesaplarına sms ile gelen doğrulama kodu olmadan artık girilmiyor.

   Yani bu program bir veri saklasaydı bile, bir zararı olamaz. :)


*