TS mobile Full versiyon – Symbian Telefonlar ile Windows Uzak Masaüstü Bağlantısı Nasıl Yapılır ?

Ts Mobile Windows

Ts Mobile Windows

TSmobile; symbian telefonlar için, şimdiye kadar gördüğüm en iyi uzak masaüstü programlarından biri diyebilirim. Ben bir nokia E71 kullanıcısı olarak gayet memnunum. Çok da üstün performans elde edebiliyorum. Bazen acil durumlarda sunucuya bağlanma ihtiyacım olduğunda TSmobile imdadıma yetişiyor. Bugün sizlerde biliyorsunuzki, GSM üzerinden yapılamayan iş kalmadı. Neredeyse bilgisayar ile yapılan tüm işler GSM ler üzerinden de yapılır hale geldi.

Nokia E71 için, TSmobile ‘ın trial versiyonunu kullanıyordum. 7 Günlük bir deneme süresi veriyordu. Sanırım sizde bu konuyu bu nedenle okuyorsunuz. Ya bu programın full versiyonu yok mu ? diye araştırıp duruyorsunuzdur. İlk 3 gün programı kullandım ve full versiyonunu nasıl elde ederim diye kara kara düşünüyordum. Çünkü 7 gün itibari ile kullanamayacaktım. Bu nedenle lisans ücretlerini inceledim. 35 $ olduğunu gördüm. 35 doalr günlük kur ile ne kadar ediyor öğrenmek için buraya tıklatın. Evet program işimi görüyordu peki ama 35 doları ( 50 TL ) vermek ? İşte bu biraz kafamı kurcalıyordu. Neredeyse bir 3 gün daha programın full versiyonunu, keygen i ya da serial no sunu aradım durdum. Ama sonuç ? Hiç bir yerde yok. Elleri sıvadım ve programı full versiyon yapmayı becerdim.

Şu anda programı full versiyon olarak kullanıyorum. Sunucuları da listesine eklemiş vaziyetteyim. Bağlan dediğimde anında sorunsuz bir şekilde bağlanıyor. Bir videoda size bunu göstermek istedim. TSmobile full versiyonuna ihtiyaç duyan arkadaşlara programı 20 TL karşılığında verebilirim. Program .jar uzantılıdır. SIS uzantılı değildir. Symbian S60 larda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Çalıştığını varsaydığım bir çok Nokia modeli de olduğunu düşünüyorum. Sonuç olarak bir Shell Script olduğu için uyum göstereceği telefon modeli hayli fazla.

Get the Flash Player to see this content.

Copyscape DMCA Copyright Detector korumasi altindadir

Yazar: Aytaç Engin

Ben, blog sahibi ve yazarı Aytaç Engin. 1985 Rize/Çayeli doğumluyum. Ayrıca, Profesyonel olarak internet ile ilgileniyor, araştırıyor, öğreniyor ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşıyorum.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar

1 Yorum Yapıldı

*