Uzay Yolculugu Android Mobil Oyun 1.2

Uzay Yolculuğu Android Mobil OyunuUzay Yolculuğu adını verdiğim mobil uygulamamı sizlere tanıtmak istiyorum. Kendi oyunum fakat söylemeden yapamayacağım. İnsanı hakikaten fitil ediyor. Sinir oluyorsunuz ama bir türlü de kopamıyorsunuz. Şayet alışır ve mantığını çözerseniz çok da büyük zevk alarak oynayacağınız bir oyun olacaktır. Olmazsa olmaz oyunlar arasında yerini alacaktır. Parmağınızı ekrana 1 kere dokunduğunuzda uzay gemisi hareket etmeye başlıyor. Amaç bariyerlere çarpmadan mümkün olduğunca çok ilerleyebilmek. Parmağınızı ekranda basılı tuttuğunuz sürece Uzay Geminiz sürekli olarak sağa dönüş yapıyor. Hadi oyunu çözmek için Google Play den oyunu indirip bilgisayarınıza kurun. En iyi puanlar için arkadaşlarınız ile yarışın. İyi eğlenceler.

Uzay Yolculığu Android Oyun Indir

Uzay Yolculugu 1.1 Android Oyun

 

8

Uzay Yolculugu 1.1 Android Oyun

 

 

Gizlilik Politikası :

Is bu oyun ( Uzay Yolculugu olarak anılacaktır ) ; 10 AĞUSTOS 2015 Tarihinde Aytac Engin tarafından Google Play aracılıgı ıle Anroid isletim sistemi kullanan cihazlar için yayınlanmıştır. Desteklenen cihazlara yönelik yapılan bu uygulama yayının telif hakları, oyun yapımcısı ve yayınlayana aittir.

Oyunun yapımcısı ( Xtremetom ) tarafından satışa sunulan bu oyun Aytaç Engin tarafından tüm hakları ile satın alınmış ve Türkçetleştirilerek yayına sunulmuştur. Oyun Ücretsiz olarak son kullanıcıya sunulmuştur. Reklamsız versiyonu oyun içinde satışa sunulmuştur. Oyunun görsellerinin ya da her hangi bir materyalinin kopyalanması ve satılması kesinlikle yasaktır.

Parmak Basketbolu 1.0 tamamı ile eğlence amaçlı yayına koyulmuş bir oyundur. Hiç bir kullanıcının bilgisini kullanmaz ve üçüncü şahıslar ile paylaşmaz. Ücretsiz olarak dağıtılan bu oyun için tüm haklarınız gözetilmektedir.

Zengin İçerik Yapışkanı - Rich Snippets
product image
Yazar Oylaması
1star1star1star1star1star
Değerlendirme
no rating based on 0 votes
Ürün Türü
Android
Ürün Adı
Uzay Yolculugu
Fiyat
USD 0
Ürün Durumu
Available in Store Only
Copyscape DMCA Copyright Detector korumasi altindadir

Yazar: Aytaç Engin

Ben, blog sahibi ve yazarı Aytaç Engin. 1985 Rize/Çayeli doğumluyum. Ayrıca, Profesyonel olarak internet ile ilgileniyor, araştırıyor, öğreniyor ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşıyorum.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar


*