Vitra 4Life Pure Küvetleri ile alandan tasaruf edin !

Vitra bildiğiniz üzere, banyo tasarımları ile ünlü Eczacıbaşı grup şirketlerinden birisidir. İşini iyi yapan tüm dünya genelinde ünlü bir firma olmasıda ayrı biz özelliği olarak öne çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde yine Vitranın piyasaya sürdüğü Vitra 4Life Pure küvet modeli oldukça tutacağa benziyor. Alman Noa firmasının Vitra için tasarladığı bu küvetler, üzeri tamamı ile örtülebilme ve örtülen malzemenin katlanabilme özelliği ile eşsiz banyo makanları oluşturmada iddalı.

vitra-4life-purekuvet-tasarimleri-vitra

Hidromasaj özelliği ile de alternatif çözümler sunan pure serisi oldukça tutulacak bir modele benziyor ve şimdiden heycanla satın alacaklarla buluşmayı bekliyor. Örtülebilen malzeme ahşap olup, suya dayanıklı ve oturulduğunda rahatça insan vucudunu kaldırabilecek sağlamlığa sahip. Bu avantajı ile küvet dışında kullanılabilen bir alan oluşturabiliyor ve banyonuzda extra dan sizler için alan oluşturabiliyor.

Copyscape DMCA Copyright Detector korumasi altindadir

Yazar: Aytaç Engin

Ben, blog sahibi ve yazarı Aytaç Engin. 1985 Rize/Çayeli doğumluyum. Ayrıca, Profesyonel olarak internet ile ilgileniyor, araştırıyor, öğreniyor ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşıyorum.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar

1 Yorum Yapıldı

*