Windows Live Messenger Essentials – Yeni Msn Live 2011 izlenimlerim

Msn live kendi başına bana çok basit geldiği için, msn live plus kullanmadan yapamıyorum. Ki zaten msn kullanıcılarının % 90 ıda bunu yapıyor. Msn in alışagelmiş o yüzünden çok sıkılmıştım. Taki msn de arkadaşımın tavsiyesini duyana kadar. Live Messenger Essentials sürümünü sorun yaşamadan kullandığını söyledi. Hemen kafamda, artık yeni msn başkalaşmıştır dedim ve haklıda çıktım. Msn çok değişmiş. İyi de olmuş. Yenilikçi olan her zaman kazanır diyorum. Beni kazandı bile :) 2011 yılının msn i diyebiliriz.

Msn Live Essentials 2011 indir

Msn Live Essentials 2011 indir

Live Messenger Essentials 2011 sürümü, bünyesinde Mail, Writer, Photo Gallery, Family Safety, Mesh, Movie Maker Ve Bing Toolbar gibi bir çok özelliği barındırıyor. Microsoft biliyorsunuzki artık XP desteğini kullanıcılarından çekmiş durumda. Bu nedenle, şaşırmaya gerek yok, msn in bu sürümü XP işletim sistemini desteklemiyor. Kısacası XP kullanıyor iseniz artık windows7 ye geçmenin tam zamanı diyebilirim. Windows Vista kullanıcıları da sorun yaşamıyor. Yenilikçi olun!

Live Messenger Essentials 2011 sürümü, sosyal paylaşım siteleri ile bağlantı kurması ve yep yeni bir arayüz ile hizmet veriyor olması ile gerçekten çok başarılı bulduğum özelliklere sahip bir sürüm diyebilirim. Değişen dünyaya ayak uyduran Microsoft, sosyal paylaşım sitelerine gerekli önemi vermeye başladı diyebilirim. Live Messenger Essentials 2011 ‘i indirmek için tıklayınız. Çoklu oturum yamasını internetde boş yere aramayın. Buradan indirebilirsiniz. Yamayı kurmadan önce msn i kapatın. Tamamen msn den çıkın. Sorunsuz kurunca msn i birden çok hesap ile açabilirsiniz.

Msn Live Essentials 2011

Msn Live Essentials 2011

Copyscape DMCA Copyright Detector korumasi altindadir

Yazar: Aytaç Engin

Ben, blog sahibi ve yazarı Aytaç Engin. 1985 Rize/Çayeli doğumluyum. Ayrıca, Profesyonel olarak internet ile ilgileniyor, araştırıyor, öğreniyor ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşıyorum.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar

2 Yorum Yapıldı

*