Yem- Yapı ve Endüstri Fuarı – Ekodünya 2010- Yapı, Enerji ve Çevre

Ekodünya 2010 Yapı - Enerji Fuarı

Yapı endüstri merkezi tarafından 27 – 30 Mayıs 2010 tarihleri arasında; İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköyde düzenlenecek, Ekodünya  fuarı ve kongresi, sektörün Türkiyedeki ilk ve tek çatı etkinliği olacak. Ekodünya 2010 Fuar ve Kongresi , çevre dostu ürün ve hizmetleri artırmaya yönelik çalışmaların merkezi olma amacı ile düzenleniyor.

Küresel kriz sonrası yenidünya düzeninin ilk kuralı olan sürdürülebilir düşünce, çevre dostu yapılaşma, alternatif enerjiler ve sürdürülebilir kalınma iş dünyasının gündemine taşındı. “Yeni sürdürülebilirlik” tanımının yaşamımıza girmesiyle, bugüne kadar hep alt bir açılım olarak algılanan “sürdürülebilirlik” artık önemli bir üst sektör olarak ortaya çıktı.

Ekodünya 2010 Fuar ve Kongresi; “çevre dostu yeşil bina” ve “sürdürülebilir kalkınma” kavramlarını kamuoyuna duyurmayı, ekolojik yaşam farkındalık sağlamayı amaçlıyor. Daha önceki yazılarımda paylaştığım Sapphire Of İstanbul konulu Çevre Dostu Yeşil Bina makalemi okumanızı tavsiye ediyorum. Ekodünya Fuarı hakkında daha geniş bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Eko Design 2010
Tarih: 14 Nisan 2010
Saat: 09.00 – 17.15
Yer: Yapı-Endüstri Merkezi, Fulya İstanbul

Copyscape DMCA Copyright Detector korumasi altindadir

Yazar: Aytaç Engin

Ben, blog sahibi ve yazarı Aytaç Engin. 1985 Rize/Çayeli doğumluyum. Ayrıca, Profesyonel olarak internet ile ilgileniyor, araştırıyor, öğreniyor ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşıyorum.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar


*