Yeni işim ve mutlu yüzüm :) Bu işi seviyorum !

İşinde gücünde bir adamın mutluluğu :)
Evet yakın zamanda şirketimi devrettiğimi duyurmuştum. Ardından Sadece Hosting veri merkezinde sistem yöneticisi olarak göreve başladım. Sadece Hosting Veri Merkezi ve arka planda çalışan Sadece Hosting ekibi hakkında neler biliyorsunuz, neler duyuyorsunuz bilmiyorum ama ben bu konu hakkında bir şeyler yazmak istedim. Sonuçta blog benim! yazan benim! kaaaaardeşim :) Tabi bu mesleği neden seçtiğimide biraz anlatmak gerek sanırım. Esas mesleğimin İç Mimarlık olduğunu bilen çevrem : ” Olum sen delimisin ? Tamam anladık biliyorsun internet işini. Mesleğini yapsana ne işin var sistem yöneticiliğinde ? ” gibilerinden yorumlar yapıyor. Canımı sıkmayın lan :) Seviyorum işte bu işi. Hem seviyorum hem sevdiriyorum. Yıllardır onca takipçim ve hizmet verdiğim insanlar oldu. Konu altında yorumlar yazılır ise bunları sizde göreceksiniz. İnternet severek yaptığım ve çok zevk aldığım bir sektör. Bu sektörün doğru yönde ve doğru insanlarca kullanılması gerektiğini düşünüyor ve savunuyorum.

Sadece Hosting Datacenter

Sadece Hosting Datacenter

Bir çok firmada ve şirketde çalıştım. Bu firmalar kendini kurumsal zannediyordu. Kurumsallık! Takım elbiseleri giyip, boyuna takılan kartlardan ibaret değil. Kurumsallık esasen bir bütünlük içinde mutlu olarak işini yapabildiğin firmaların hakkıdır. Sadece Hosting bu manada olayı bitirmiş diyebilirim. Sadece Hosting ekibi ile çalışırken aldığım mutluluğu anlatmam çok zor. Bana böyle bir çalışma fırsatı sunmuş olmaları benim yüzümü güldürüyor.. :) Herkes işini iyi yapıyor ve herkesin üstüne düşen bir sorumluluk var. Patron patronluğunu, sistem yöneticisi yöneticiliği, müşteri temsilcisi müşteri temsilciliğini, muhasebe muhasebe görevini v.b. tüm departmanlar üstüne düşen göreve tam manası ile yerine getiriyor. Zaten bunu işe girdiğim ilk günde bariz bir şekilde farkettim ve anladım. Şimdiye kadar düzensiz çalışan bir çok kurumsalımsı firmada işlere müdahil olduğum için, Sadece Hosting Veri Merkezi bünyesindeki düzeni görünce aşık oldum diyebilirim. İşini bu kadar iyi yapan ve bilen çalışanları olduğu için; internet hizmeti almak isteyen tüm kurumsal tanıdıklarıma, Sadece Hosting Veri Merkezini bir çalışanı olarak öneriyorum.

Sadece Hosting Veri Merkezi Ne yapar ?
Manavda karpuz satmıyoruz :) İşimiz tamamı ile internet tabiki. Sadece Hosting türkiyede internet sektörünün en büyük taşlarından biri denilebilir. Türkiyedeki  internet sektörünün % 30 u civarını bünyesinde barındırıyor. Bu sektür için çok ama çok büyük bir rakam. Bu yüzdenin kaliteli hizmet ile elde edilebileceğini görmemek yanlış olur. Sadece Hosting Veri merkezi ‘nin sağladığı hizmetlere buradan, referans listesinin öne çıkanlarına da buradan ulaşabilirsiniz. Sadece Hosting Veri Merkezi ile buraya tıklayarak iletişime geçebilirsiniz.

Get the Flash Player to see this content.

 

Copyscape DMCA Copyright Detector korumasi altindadir

Yazar: Aytaç Engin

Ben, blog sahibi ve yazarı Aytaç Engin. 1985 Rize/Çayeli doğumluyum. Ayrıca, Profesyonel olarak internet ile ilgileniyor, araştırıyor, öğreniyor ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşıyorum.

Bu yazıyı paylaş

 • facebook-share
 • tweet-it
 • friendfeed
 • plus-it

yorumlar

11 Yorum Yapıldı
 • emree dedi ki:

  ben birçok firmadan hosting hizmeti aldım ama bu kadar uçuk fiyatların olduğu başka firma tanımıyorum yurt dışı firmaları bile sizden ucuz nedir derdiniz? bu kadar pahalı yapacağınıza sponsor olduğunuz siteleri azaltın bence

 • halil dedi ki:

  valla tesadüf girdim bloguna arkadaşım siten gayet ferah ve içerik orjinal eline sağlık diyorum bende profesyonel olarak yazılım işi yapıyorum bu arada işinde hayırlı olsun çalıştığın firma sağlam bir firma ama fiyatları dolar kuru ve diger hosting firmalarına göre aşırı pahalı örneğin şuan almanya netdirectten sunucu calıştırıyorum 4 mb ram anlık 100 mb bağlantı artı 15000 gb trafik 4×500 gb sata ayda 350 ,400 gibi bir fiyat ödüyorum bende türk firmalarıyla calışmak istiyorum ama ya sahtekarlık yapıyorlar yada çok aşırı pahalı fiyat veriyorlar şuan bu özelliklerle sadecehosttan bir sunucu kiralasam 1,200$ gibi enaz para ister oda 2500 tl gibi bir fiyat dediğim gibi çok pahalı satışlarınız madem çalışıyorsun orda bir internet kullanıçısı olarak iletmek istedim halkla ilişkiler bölümüne umarım söylersin :)

 • Rashad Mirzayev dedi ki:

  Ben seni anliyorum: ) Ben de doktorum aslinda, amma internet işlerini seviyorum. Hosting işinize gelince, hayırlı uğurlu olsun. Blogunuzu da sevdim, ben Azerbaycanda yeni yeni Hosting işlerine başladım, kendi serverlerim yok, Ukraynadan kiraliyorum, eğer sizde uyqun olursa Türkiye-ye de geçmek olur. Mail üzerinden cevap yazırsanız sevinirim. İyi günler…

 • Mehmet Emre Baş dedi ki:

  Benimde çalıştığım firmalardan biri. Özellkle veri yedeklemeyi kasetlere yapıp banka kasalarında sakladıklarını duyunca güvenim biraz daha artmıştı.

  • Aytaç Engin dedi ki:

   Profesyonel hizmet almak bir ayrıcalık oldu Türkiyede. Esasen herkesin vermesi gereken bir hizmet. Ama sadece hosting hep öncü hizmetleri ile ön planda.

 • Şevval dedi ki:

  Hayırlı olsun…

 • Recep Yüksel dedi ki:

  Kurumsal kimlikleri yaratıcı olmalarını engellemeyen şirket.Bknz: http://www.bugungityaringel.com

  Severek kullanıyoruz.

 • yasin dedi ki:

  hayırlı olsun aytaç.


*