Youtube.com Engeli kaldırıldı. Youtube.com artık nihayet açık ! Bu son olsun !

youtube.com

Bu haberi yazabilmek için esasında gün sayıyordum diyebilirim. Birşeyin engellenmesi, durdurulması, yasaklanması ?? Nedir bunlar…? Neyi yasaklıyorsunuz ? Benim ekranımı yasaklıyorsunuz. Ben bu ekranı birilerinin izni ile mi kullanmalıyım. Ya da verdiğiniz bu yasak, youtube.com un ne kadar umrunda? Evet geçtiğimiz yıl boyunca buna hep birlikte şahit olduk. Ve sonuç olarak youtube.com engeli kaldırıldı. Artık bu engellerin yaşanmaması umudu ile diyorum.

Youtube.com Açıldı

Youtube.com Açıldı

Evet şimdi de facebook.com kapatılacak mı? Gibi bir saçma konu dolanıyor ortada. CeBIT Bilişim 2010′da Ulaştırma Bakanımız, “Facebook kapatılacak mı?” sorusuna verdiği cevap içinde demiş ki:

İsrail’de, Almanya’da, Brezilya’da başka davranacaksınız, onların dediklerini yapacaksınız, Türkiye’ye gelince ‘Ben yapmam’ diyeceksiniz. Türk halkı bunu kabul etmez. Gerekirse kendi çözümünü de üretir.

Yahu anlamıyorum. Olmuş 2.5 yıl ve seni umursamıyor ne facebook ne youtube. Hala devam ediyorsun. Kapattık seni, bakalım ne yapacaksın ?  Modundasın hala ?? Adamın kılı kıpırdamıyorki? Kapatırsan kapat modunda.. Ne oldu şimdi 2.5 yıldır kapalı kalan youtube neden geri açıldı. Yemedimi ? :) Sıra vimeo.com da.. Onu da açın !! Durmayın önümüzde.. Arkamızda olun. Destek olun.. İnterneti engellemeyin. Yeter ! Yoksa yine bunu yapmak zorunda kalmayalım. Bunu !

Cevabı aslında en güzel şekilde, Carly Fiorina vermiş..

Bir lider olarak davranışlarınızın farkında olmak zorundasınız, çünkü herkes zaten farkında.

Copyscape DMCA Copyright Detector korumasi altindadir

Yazar: Aytaç Engin

Ben, blog sahibi ve yazarı Aytaç Engin. 1985 Rize/Çayeli doğumluyum. Ayrıca, Profesyonel olarak internet ile ilgileniyor, araştırıyor, öğreniyor ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşıyorum.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar


*