Youtube Video Kar Yağdırma Butonu Ekledi !

Yeni yıl hepimiz için güzel umutlar ve yenilikler ile dolu olacaktır muhakkak. Sanal Alemde de yenilikler bitmek bilmiyor. Sosyal medyada söz sahibi bir çok web sitesi hizmetlerinde yenilikler yapabiliyor. Dönem dönem google un logosunu değiştirmesi de buna bir örnek verilebilir. You Tube da yine Google Inc. markası olarak hizmet veren bir web sitesi. Aynı karakteri oda sürdürüyor. Bunu görebiliyoruz. Herhangi bir youtube videosuna girecek olur iseniz Kar Yağdırmanıza olanak sağlayan bir butonun eklenmiş olduğunu göreceksiniz. Daha önceden bir youtube videosu üzerinde yılan oyununun nasıl oynandığını buradaki yazımda yazmıştım. Şimdide kar yağdırma özelliği geldi. Youtube bu tür özellikleri ile insanların sempatisini topluyor.

Youtube Kar Yağdırma

Youtube Kar Yağdırma

Youtube.com üzerinde bir video açacak olur iseniz, yukarıdaki görselde kırmızı çerçeve ile belirtilen butona basmanız halinde video penceresinde kar yağdığını göreceksiniz. Yeni yıl adına yapılmış bu yenilik ufakda olsa insanların yüzünde bir tebessüm oluşturabiliyor. Aşağıdaki video ile bu özelliği deneyebilirsiniz. Videoyu izlemeye başladığınızda buton aktif olacaktır.

Copyscape DMCA Copyright Detector korumasi altindadir

Yazar: Aytaç Engin

Ben, blog sahibi ve yazarı Aytaç Engin. 1985 Rize/Çayeli doğumluyum. Ayrıca, Profesyonel olarak internet ile ilgileniyor, araştırıyor, öğreniyor ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşıyorum.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar

4 Yorum Yapıldı

*