Zed Teknoloji – Verimerkezimizde Yedekleme İşlemi

Verimerkezimizde Yedekleme İşlemi Yürütüyoruz

Müşterilerimden Teknik Kart Kart Sistemleri, planlı yedekleme çalışması için bugün verimerkezimizde idi. Teknik Kart yazılım geliştirme uzmanı Recep Akkoc bey ile birlikte yedekleme işlemini yürüttük. Zed Teknoloji olarak şeffaf hizmet anlayışımız her zaman üst düzeyde :) Gayet eğlenceli dakikalar geçirdik diyebilirim. Yardımlarından dolayı Serhat Ünlü kardeşime teşekkür ediyorum. Veri merkezimizin atom karıncası :) Askerden sonra kendini hızlıca toparladı ve verimerkezine hızlıca adapte oldu. Zaten aşağıda izleyeceğiniz videoda sürekli askerlik muhabbetleri geçiyor. Hepimiz askerden yeni gelen kişiler olduğumuz için konu askerlik odaklı ilerliyor. Garipsenmesin :)

Verimerkezi içerisinde geçen tüm bu muhabbetler, ne kadar sıcak bir ortama ve ilşkilere sahip olduğumuzun bir göstergesi aslında. Destek konusunda vermiş olduğu hizmetden dolayı Tüm Radore telekom çalışanlarına teşekkür ederim. Verimerkezi budur diyebilirim.. Türkiyede bu işi herkes adam akıllı yapamıyor.. Zed Teknoloji olarak sahip olduğumuz tüm sunucularımız Radore konumlu olarak hizmetdedir. Bugün danışmanlığını yaptığım 117 kurumsal firmanın desteğini verdiğim hizmetlerin tamamı Radore Telekom konumlu olarak hizmettedir.

Nedir bu videodaki Yedekleme İşlemi ? Verimerkezi yedek almıyor mu ?

Verimerkezi hiç bir zaman Dedicated hizmeti alan kişilere yedekleme işlemi yürütmek zorunda değildir. Hosting müşterileri için ise; bir sözleşme var ise, yedek alma zorunluluğu bulunabilir. Bizler Zed Teknoloji olarak, hosting hizmetlerimizin tamamında yedekleme işlemi yürütüyoruz. Dedicated müşterilerimiz için yedekleme işlemi yürütme zorunluluğumuz yok. Yalnızca managed hizmeti alan müşterilerimiz faydalandığı bir yedekleme hizmeti bulunmaktadır. Recep Akkoc ( Teknik Kart ), bizden Managed hizmet alıyor. Aylık sunucu ücreti dışında; ek bir ücret ödeyerek bizlerden sunucu yönetimi ve desteği konusunda ekstra hizmet alarak, bu tip hizmetlerin içerisinde aşağıdaki videoda izlediğiniz şekli ile yedekleme işlemleri ile avantajlı hale geliyor. Kendileri bizden, bizlerde kendilerinden gayet memnunuz. Birebir müşteri odaklı hizmet verdiğimiz için, kurumsal bir çok firma bizi tercih ediyor durumda. Bu makalede konusu geldiği için ilgili müşteriyi örnek gösterdim. Bu şekilde çalıştığımız tek kurum Teknik Kart Kart Sistemleri değil. Bir çok kurum ile, bir çok konuda çalışıyor ve çözüm ortaklığı yapıyoruz.

Get the Flash Player to see this content.

Get the Flash Player to see this content.

Copyscape DMCA Copyright Detector korumasi altindadir

Yazar: Aytaç Engin

Ben, blog sahibi ve yazarı Aytaç Engin. 1985 Rize/Çayeli doğumluyum. Ayrıca, Profesyonel olarak internet ile ilgileniyor, araştırıyor, öğreniyor ve öğrendiklerimi sizlerle paylaşıyorum.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar

4 Yorum Yapıldı

*